Jak získat milion dolarů II.

V minulém díle jsme si ukázali, že vydělat milion dolarů nemusí být vždy obtížné. Někdy postačí i „šílený“ nápad, který zaujme. Pojďme se tedy ještě jednou a naposled podívat na milionové myšlenky.

Sluneční brýle pro psy dokázali během jednoho roku vydělat manželům Lullovým více než milion dolarů. Vždy když šel manželský pár se svým psem na procházku, tak mu neuniklo, že má jejich čtyřnohý miláček problém s denním světlem (šilhal). Vzhledem k tomu, že pro většinu majitelů není pes jenom zvíře, ale i člen rodiny, tak se Ken a Roni di Lullo rozhodli svému psovi pomoci. Bohužel žádné lidské brýle nebyly vhodné, a proto začali vyrábět vlastní.

Dnes jsou velmi významnými výrobci slunečních brýlí pro psy. Jejich výrobku využívá i armáda pro své vycvičené pomocníky.

Dmitrij Davydov vydělal miliony dolarů díky internetovým stránkám, na kterých nabízí domény. Vymyslet správnou doménu není jednoduché. Kdokoliv ji hledá, tak se na jeho stránkách může zaregistrovat (registrace obsahuje i popis budoucích stránek) a zaplatit 50 dolarů. Následující měsíc mu budou chodit nabídky s doménami. Pokud si nevybere, 50 dolarů bude vráceno

Do projektu se může zapojit každý. Jestli chcete domény vymýšlet, tak se registrujte a pište je. Když si váš název zákazník vybere, dostanete 25 dolarů.

Seznamka pro lidi nakažené virem HIV patří také mezi milionové nápady. Na začátku byly stránky zadarmo, ale nyní se za registraci platí. Web je velmi populární a je jakýmsi facebookem pro HIV pozitivní.

Zcela jistě jste slyšeli o prodeji pozemku na Měsíci. S tímto nápadem přišel Dennis Hope. Tento muž si mezinárodní smlouvu z roku 1967 (která říká, že žádný stát nemá nárok na kosmický prostor, ani jeho tělesa) vyložil po svém. Podle něj má jednotlivec na planetu právo. V roce 1980 požádal americký katastrální úřad o Měsíc a dostal ho. Díky tomuto dokumentu může jako jediný prodávat pozemky na Měsíci. Ovšem právníci říkají, že na to nemá právo a prodává bezcenné papíry.

Miliónové podnikatelské plány jsou užitečné, ale i šílené. Pokud tedy dostanete jakoukoliv zajímavou myšlenku, zkuste ji realizovat.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..