Jak získat milion dolarů?

Pokud vám tato částka připadá nedosažitelná, tak si přečtěte tento článek. Zjistíte, že vydělat jeden milion dolarů v krátkém časovém horizontu (do jednoho roku) nemusí být nemožné.

Pojďme se tedy podívat na nápady, které z jejich majitelů udělali bohaté celebrity.

Pokud si myslíte, že s obyčejným kamenem, brožurou a krabicí nejde vydělat milion, tak se mýlíte. Američan Gary Dahl to dokázal.

Tento muž jednou seděl se svými přáteli v oblíbené hospůdce. Konverzace se rozproudila a jako vždy si všichni začali stěžovat na své domácí mazlíčky. Říkali, jak je nebaví se o ně starat, stále řešit problém, co s nimi, když jedou na dva dny pryč…

Gary se nad tímto vážným problémem zamyslel a řekl si, tak proč neprodávat kámen, jako domácího mazlíčka? Není s ním žádná starost a s trochou nadsázky může být také vaším nejlepším přítelem.

Gary Dahl sepsal obsáhlou brožuru: Jak se starat o nového domácího mazlíčka (tím samozřejmě myslel kámen), nakoupil krabice, seno a samozřejmě již několikanásobně zmíněný kámen. Výsledný produkt byl velmi zajímavý. Noví majitelé odcházeli s krabicí, jež měla otvory pro dýchání, a kolemjdoucí by neřekli, že vevnitř je jen nerost.

Tento jednoduchý nápad vydělal jeho majiteli miliony dolarů, za něž si Gary Dahl koupil bar v kalifornii, kde nyní žije.

Mezi další milionové nápady patří balónky na antény automobilů od Jassona Walla. Tento produkt je v Americe velmi oblíbený. Dnes si můžete koupit balónek téměř s čímkoliv. Nejprodávanější jsou například loga fotbalových týmů.

Na Tchaj-wanu se setkáte s restauracemi ve stylu záchodů. Návštěvníci sedí na záchodě u skleněného stolu, pod kterým je umyvadlo. Stylu restaurace je přizpůsobeno nádobí i menu. Některé názvy jsou tedy jen pro otrlejší povahy.  Ovšem i tento nápad vydělal několik milionů dolarů.

K vydělání milionu stačí jen dobrý nápad. Pokud tedy máte nějakou dobrou myšlenku, tak s ní neváhejte přijít. Může být sebevíc šílená, ale třeba z vás udělá milionáře. Gary Dahl (prodejce kamenů = domácích mazlíčků) šel do obchodování bez podpory rodiny i přátel, a i přesto se z něj stal milionář.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..