IPOINT.cz – informační portál ze světa akcií a investic

Svět financí je bohatý a rozsáhlý. Nejsou neznámé ani případy, že zde člověk tzv. “zbohatnul” během relativně krátké doby. Ale každý investiční krok, aby se dalo mluvit o cílené investici, by měl mít svůj základ nějak podložen, podložen informacemi.
Informace jsou totiž to nejdůležitější, co se investování týče. A čím jsou investice rizikovější a výnosnější, tím jsou informace důležitější.
Příkladem takového instrumentu jsou akcie, české i zahraniční. Tam, pokud se dozvíme například výši divend na následující rok a rozhodné datum pro jejich vyplacení, tak tato informace může znamenat důležitý faktor pro investory. Samotné zprávy o hospodaření společnosti, předpokládaný vývoj atd. jsou ale často těmi nejdůležitějšími. Na ty pak navazují zprávy a komentáře profesionálních makléřů, případně i různá investiční doporučení.
V celé síti internetu není moc míst, kde by člověk mohl získávat takovéto osvědčené a fundované zprávy, které by se daly aktivně využít. Pomineme-li zahraniční weby, mezi českými portály tohoto typu vévodí IPOINT.cz. Jeho obsahem je jak celková ekonomika, tak investiční a podílové fondy, akcie, komodity, deriváty atd. Ihned po otevření burzy zde můžeme sledovat aktuální zprávy, které přibývají velmi rychle, řádově po několika minutách, takže má případný investor skutečně kvalitní a aktuální přehled o dění.
Všechny tyto zprávy, včetně investičních doporučení, jsou dostupné zcela ZDARMA a bez jakýchkoliv závazků. Tím pádem by se tyto stránky IPOINT.cz měli stát cílem hledání každého začínajícího i zkušeného investora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..