Nové tablety na trhu IV.

V našem seriálu o novým tabletech na českém trhu se dnes naposledy podíváme na další kousek, který si můžete v České republice zakoupit. Půjde o tablet Toshiba AT100.

Tento tablet je především dobrý pro uživatele, kteří při nákupu elektroniky chtějí ušetřit nějakou tu korunu. Tablet Toshiba AT100 s pamětí 16 GB se totiž prodává za 10 500kč.

Tablet Toshiba AT100 se od svého předchůdce, který měl stejné označení, výrazně zlepšil. Tenhle tablet samozřejmě nedosahuje úrovně lepších tabletů od společnosti Apple či Samsung, za to je cenově přijatelnější. Tělo výrobku je z plastu a celý kryt výrobku je v černém provedení. Tento kryt se však dá lehce vyměnit, takže si barvu krytu můžete nakonec zvolit sami, neboť firma Toshiba dodává i jiné barvy krytu než je pouze černá.

Tablet má širokoplochou dotykovou obrazovku 10,1″ s dostačujícím rozlišením 1280×800 pixelů. Toshiba AT100 má operační systém Google Android 3.1, který zajišťuje velkou variabilitu použití. Prostřednictvím Andriod Marketu si totiž můžete stáhnout značné množství programů. Velkou výhodou Toshiby AT100 je, že má zabudovaný konektor USB host, který vám dovolí zapojit do tabletu klávesnici nebo externí disk. Dále má ještě tento tablet HDMI výstup a klasický slot pro paměťové karty SD a miniUSB konektor pro propojení s osobním počítačem nebo notebookem.

S tabletem Toshiba AT100 si tedy hravě můžete pouštět videa, hrát hry a brouzdat po internetu. Samozřejmosti jsou činnosti jako čtení e-mailů, poslouchání hudby a fotografování. Jedná se tedy o multimediální tablet, který využije na svých cestách nebo doma na gauči.

Toshiba AT100 není určitě žádný zázračný tablet. Zvláště jeho větší rozměry a vyšší váha ztrácejí cenné bodíky ve srovnání se silnou konkurencí. Na druhé straně Toshiba AT100 boduje tím, že má všechny dostupné konektory, takže nemusíte se sebou nosit velké množství adaptérů a redukcí, což je na tomto tabletu sympatické.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..