BillBoard výměnná reklama ZDARMA pomůže zviditelnit se

Reklama bezpochyby patří k jednomu z marketingových prvků, která má nejen v síti internetu velký vliv na lidi. Proto je tolik používána.

Umístění například reklamního banneru své společnosti však většinou stojí nemalé peníze, platí pravidlo čím lepší pozice, tím vyšší cena. Naštěstí je tu společnost BillBoard, která dovoluje umístění takovéhoto grafického reklamního prvku zdarma. Jaké však musíme dodržet podmínky, abychom službu umístění reklamy měli skutečně za celkovou částku 0,- Kč?

Tím hlavním faktem je to, že se jedná o výměnnou reklamu, takže musíme držet ve správě nějaké jiné internetové stránky, na které bychom mohli umístit kód k jiným reklamním bannerům, za výměnu.

Na našich stránkách se tedy budou zobrazovat reklamy jiných společností, konkurenční je možné vyfiltrovat, a nám se za to budou přičítat kredity. Za ně se pak bude zobrazovat zase náš reklamní banner na jiných webech využívající této služby. Nemusíme však mít vůbec strach, že by se naše reklamy zobrazovaly na zbytečných a nenavštěvovaných místech, do portofolia zákazníků společnosti BillBoard patří například atlas.cz, centrum.cz, iDNES.cz, seznamka.cz atd.

Samotnou registraci je možné provést online a velmi brzy tak může zájemce začít využívat těchto služeb. Webové administrační rozhraní je vcelku intuitivní, nachází se zde i rubrika “Časté dotazy”, kde je nalezneme i různá řešení, jak například takový banner na stránkách vycentrovat.

Jedinou možnou nevýhodou jsou poměrně přísné limity na velikosti nahrávaných bannerů, takže možnost použití například animovaného GIFu je minimální, ale po schválení statického banneru přibývá možnost použití programovacích jazyků, které dokáží rozpohybovat snad jakýkoliv grafický prvek.

Pokud tedy máte nějakou vhodnou a alespoň trochu navštěvovanou internetovou stránku, většinou nebývá problém této služby využít. Je skutečně zdarma a její výsledky jsou měřitelné.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..