Dejte si pozor na podnikatelské výprodeje! Jsou stejně klamavé, jako ty pro běžné zákazníky!

Mnoho podnikatelů si pochvaluje, kolik ušetřili za nákup pomocí firem, které rozesílají letákové kampaně přímo do domů podnikatelů, a to hlavně díky tomu, že podle čísla IČO si lehce dohledají podnikatelovu adresu. Ovšem tyto letáky jsou v mnoha ohledech klamavé a brutálně nevýhodné.

Parazity nalezneme všude a další parazité chtějí vydělávat na podnikatelích. Snaží se je ošulit jednoduchou fintou, která spočívá v nabídnutí něčeho extra, co jiní nemají. Mnozí podnikatelé na to slyší a nechají se napálit. Proč tomu tak je? Asi to máme v České povaze. Někdo, kdo má, či umí, něco jiného, tak je v našich očích zrádce, zloděj, a bůhví co ještě, protože vlastní něco, co vás nenapadlo koupit, nebo na to nemáte prostředky. Této finty se tedy chytly některé společnosti a nabízejí exkluzivní zlevněné zboží pro podnikatele, které nikde jinde a nikdo jiný nemůže koupit. Tím jim dávají pocit jedinečnosti a podnikatelé kupují, ovšem tratí na takovýchto výrobcích desítky tisíc.

Jednoduchá rada spočívá v lehkém systému odhalování klamavých údajů. Když vám některý takovýto leták přišel, pak zajděte na web firmy a prověřte si jí. Až tento krok uděláte, pak vezměte produkt, který vám za určitou cenu nabízejí, a zadejte jeho název do portálu heureka.cz. Díky tomuto kroku zjistíte kde a za kolik se takovýto výrobek prodává nejlevněji.  Pokud se cena liší o několik desítek tisíc a to v neprospěch letákové reklamy, pak takovýto leták hoďte do kamen, kam patří. Pokud je opravdu v letáku výrobek levnější a firma je seriózní, pak si výrobek kupte a věřte, že máte štěstí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..