Inzerce: Zahajte snadno Vaše podnikání s ready made společností

Chystáte se založit si vlastní firmu a hledáte způsob, který by pro Vás byl nejvýhodnější? V tom případě máte dvě možnosti. Buď si založíte vlastní firmu sami. V tom případě Vás čeká mnoho studování legislativy spojené se zakládáním společnosti, vyplňování formulářů, obíhání úřadů a zkrátka dost starostí. Než takovou firmu založíte, navíc nějakou dobu trvá. Schvalování na úřadě také zabere nějaký čas. Naproti tomu máte možnost koupit si hotovou ready made společnost.

Nákup ready made společnosti přináší řadu výhod. Předně můžete Vaše podnikání zahájit téměř okamžitě. Kupujete hotovou firmu, která může začít hned fungovat. Odpadá také veškerá administrativa spojená se založením společnosti. Nebudete tedy ani muset prostudovávat legislativu a vyplňovat moře formulářů, které je pro založení společnosti zkrátka potřeba vyplnit. Čas strávený na úřadech také úplně odpadá. Zkrátka výhod je mnoho.

A kolik vlastně nákup ready made společnosti stojí? Uveďme si to na příkladu založení společnosti s ručením omezeným (s. r. o.). Pokud byste vše vyřizovali sami, zaplatili byste na administrativních poplatcích minimálně 20 000 korun. Připočteme-li k tomu ještě strávený čas, vychází nám rozhodně lépe nákup ready made společnosti. Ta totiž stojí zhruba 25 000 korun. Ušetřené nervy a čas mají v tomto případě jistě vyšší hodnotu. Výhoda nákupu ready made s. r. o. je tedy patrná. U akciové společnosti je tato výhoda ještě markantnější. Její založení je totiž komplikovanější než založení s. r. o. Ať už si tedy vyberete jakýkoliv typ kapitálové společnosti, ready made firmy bude pro Vás tím pravým řešením.

Ready made 2012 je tedy skvělý způsob, jak letos zahájit podnikání. Splňte si konečně Váš sen o vlastní firmě. Nezávislost na zaměstnavateli je jen jednou z výhod, které samostatné podnikání přináší. S ready made společností je to tak snadné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..