Inzerce: Zahajte podnikání s ready-made společností

Chystáte se podnikat? Anebo už podnikáte jako OSVČ a chtěli byste vlastní firmu? Jednou z možností, jak se do podnikání snadno pustit jsou ready-made společnosti. Tento způsob zahájení podnikání je v současné době velmi oblíbený, neboť Vás zbaví zdlouhavého papírování a firmu máte prakticky hned k dispozici. Pro tento způsob zahájení podnikání mluví i současně přijímané legislativní změny v podobě zvýšení soudních poplatků za založení společnosti. Prodejem ready-made společností se zabývá například firma Scott&Weber. Firma se specializuje hlavně na prodej akciových společností a s.r.o. Oproti konkurenčním společnostem přináší pro zájemce o podnikání něco navíc.

Prodej s.r.o. a akciových společností u firmy Scott&Weber přináší řadu nesporných výhod. Předně, firemní dokumenty jsou vytvořeny zkušenými právníky ČAK a NKČR. Zaručené máte rovněž budoucí aktualizace všech důležitých listin. Vaše nová firma bude mít již splacen základní kapitál a bude mít nulovou historii. Vlastnická práva a možnost za firmu jednat budete mít ihned, neboť veškeré změny na úřadech budou vyřízeny ve velmi krátkém čase. Další nespornou výhodou je možnost zařídit sídlo společnosti v centru Prahy a získat tak exkluzivní adresu.

Kromě výše zmíněných výhod Vás jistě potěší ceny ready-made společností. Cena za prodej ready-made s.r.o. začíná již na 19 000 Kč. Nečekají Vás žádné skryté poplatky. Ceny totiž zjistíte v přehledném ceníku, pro který je platí, že čím více služeb, tím větší slevy.

Jestliže jste se tedy rozhodli pro zahájení podnikání formou ready-made společnosti, je firma Scott&Weber tou pravou, pro kterou byste se měli rozhodnout. Za bezkonkurenční ceny totiž získáte služby, které málokde dostanete. Prodejem ready-made se zabývá celá řada společností, ale nikde nedostanete služby jako u společnosti Scott&Weber.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..