Inzerce: Začněte podnikat již s hotovou firmou

Rozhodli jste se právě začít s podnikáním? Nechcete se zdržovat s dlouhými tahanicemi po úřadech? Kupte si již hotovou společnost se zcela splaceným základním kapitálem, společnost již zapsanou v obchodním rejstříku a zcela bez závazků a dluhů. Kupte si ready made společnost a staňte se velkým podnikatelem.

Co to vlastně ready made společnost je? Jedná se o předem založenou společnost bez obchodní historie. Tyto společnosti nemají žádné závazky ani pohledávky a celková ekonomická činnost je nulová, tyto společnosti jsou zakládány za účelem dalšího převodu na koncového zákazníka. Tyto společnosti jsou již zaneseny do obchodního rejstříku. Což znamená, že na koncového zákazníka nepřipadají žádné další starosti.

Pokud tedy máte zájem o ready made společnost, máte několik možností zakoupení. Buď si můžete společnost objednat online nebo telefonicky nebo při osobní schůzce v některé z kanceláří společnosti Smart companies. Co se týče ceny společnosti, je celková částka závislá na právní formě, stáří a převodu na nového majitele. Veškeré finanční částky spojené s převodem společnosti na konečného majitele jsou již započítány v cenách. Aktuální ceny společností jsou uvedeny v ceníkách společnosti. Právní formy, které společnost Smart companies nabízí, jsou akciové společnosti, společnosti s ručením omezeným, evropské společnosti, slovenské společnosti, společnosti s vyšším základním kapitálem a zahraniční společnosti.

Po kontaktování společnosti Smart companies můžete se samotným podnikáním začít již během několika hodin. Vyberte si tedy ze široké nabídky všech možným druhů společností. Většina společností, které ready made společnosti nabízejí, manipulují se skrytými poplatky a náklady, o kterých se klient dozví až při vyfakturování. Společnost Smart Companies své klienty informuje o veškerých finančních transakcích, které jsou s prodejem a převodem společností spojené, proto se nemusí obávat o investované peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..