Vytvořte si e-shop podle svého

Konečně revoluční tvorba e-shopu, na kterou nemusíte být zkušeným programátorem. Samozřejmě Vás čekají i další výhody. Pojďme se na ně podívat. Začněme pěkně po pořádku. Vlastní e-shop či pronájem e-shopu si můžete vyzkoušet na prvních 30 dní zdarma. Zjistíte tedy, jak je celý systém Atomer perfektní. Celé ovládání je vytvořeno pro snadné zacházení, zvládne jej tedy každá věková kategorie.

Dříve, než začnete vytvářet vlastní e-shop, můžete absolvovat prohlídku systému, kde se seznámíte se všemi nepřehlédnutelnými výhodami Amoretu a zjistíte potřebné informace, které by Vás mohly zajímat. Stejně tak si předběžně můžete vypočítat i cenu e-shopu. Při samotném vytváření Vašeho e-shopu Vám bude nápomocen i přehledný manuál, který naleznete na stránkách Atomer. Celý přehled je velmi podrobně a zároveň přehledně sepsán.

I přes to, že není potřeba být programátorem, dosáhnete velmi profesionálního vzhledu a pronájem e-shopu může proběhnout i na vlastní doméně. V případě Amoret systému za e-shop platíte kreditním systémem a zpoplatněny Vám jsou pouze funkční služby, které skutečně využíváte. Tyto služby můžete kdykoliv přizpůsobovat, obměňovat, zapínat či vypínat. Cena e-shopu Vás tedy nikdy nevyděsí.

Co se omezení týče, žádná nejsou. Máte neomezený prostor na disku, neomezený počet dat, emailů a zboží. Můžete tedy provozovat jak jedno produktový e-shop, tak více produktový. Nic Vás neomezuje. Váš vlastní e-shop si můžete propojit s Facebook účtem, pro lepší přehlednost. K dispozici máte také emailové a SMS notifikace, statistiku tržeb či podporu čteček čárových kódů.

Vše je postaveno hlavně na Vaší spokojenosti, proto seznam praktických funkcí nekončí. Dalšími na seznamu jsou například SEO nastavení, propracované rozhraní pro správu objednávek, možnost skupin zákazníků (pro možnost slev), věrnostní programy a mnoho dalších. Neztrácejte tedy čas a vyzkoušejte systém Atomer co nejdříve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..