Kanceláře k pronájmu v Brně od společnosti Regus

Možná jste si vybrali podnikání v moravské metropoli Brno pro výhodnou polohu u hranic s Rakouskem nebo sehrály roli jiné důvody. Nyní hledáte výhodné kancelářské prostory k pronájmu v Brně. Měly by se nacházet nejen v dobré lokalitě, ale poskytovat i více služeb spojených s chodem kanceláře. Potřebujete pracovat efektivně a za kancelář vydávat rozumné částky.

Obchodní centrum v Brně je jednou z lokalit mezinárodní společnosti Regus. Je situováno do dopravně snadno dostupné administrativní budovy Spielberk, jeden kilometr vzdáleného místa od centra.
Lucemburská společnost Regus je informovaným a pružným partnerem, který má v oblasti flexibilních kanceláří více než dvacetileté zkušenosti. Vybavené kancelářské prostory se čtyřiadvaceti hodinovým přístupem jsou vám k dispozici vždy, když je potřebujete.

Pracoviště, které šetří čas

Pronájem kanceláře Brno je vhodnou příležitostí, jak získat komfortní služby. K dispozici jsou vám variabilní zasedací místnosti s moderními technologiemi. Zasedací místnosti i obchodní salónky je možno upravit podle účelu, ke kterému mají sloužit. Velká jednání, školení, komorní jednání, každý typ vyžaduje jiné uspořádání prostoru.

Pokud potřebujete nutně mluvit s klientem a nemáte čas za ním cestovat, můžete využít videokonferenční salónek. Tato služba vám ušetří nejen čas, ale i peníze za cestu.

Když jste často cestujete, ale kancelář využijete třeba jen několik hodin v měsíci a ještě v různých lokalitách, ani to není problém. Protože Regus má 1200 poboček v 95 zemích a 550 městech, máte skutečně široký výběr. V České republice můžete využít kromě kanceláře v Brně i čtyři kanceláře v Praze a jednu v Ostravě.

Na cestách si můžete dopřát komfort programu Businessworld, který nabízí různé úrovně služeb a slev. Kdekoliv tak naleznete klid a profesionální zázemí pro vaši práci.

Pro další informace se spojte s obchodním poradcem společnosti Regus na telefonním čísle (+420) 222 191 100 nebo vyplňte Rychlou nabídku na webových stránkách a společnost vás bude kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..