Důležité informace o prodeji společností

Ready-made společnost je již založená společnost, která je zapsaná v obchodním rejstříku a je plně připravená k podnikání. Koupě takové společnosti přináší podnikatelům mnoho výhod. Každý, kdo se rozhodně podnikat, řeší problém se založením společnosti. Nová společnost vyžaduje mnoho času i nezbytného papírování, díky čemuž se může vaše podnikání značně protáhnout. Pokud tedy potřebujete rychlé a snadné řešení, můžete vyzkoušet tento podnikatelský model.

Rychlé podnikání bez obav

Ready-made je nová společnost s čistým rejstříkem, která je již obchodním soudem registrovaná a je již připravena ihned fungovat. Jestliže tedy podnikatel zvolí tuto možnost, ušetří si tím mnoho práce a času. Proč vlastně vznikají tyto společnosti? Jejich založení má jen jediný důvod, kterým je převod ready-made firmy na nového klienta. Tato společnost je ideální pro začínajícího podnikatele, který tak může začít podnikat bez zbytečných průtahů a finanční zátěže v podobě splacení základního kapitálu.

Výhody ready-made společnosti

Tato společnost nikdy nevyvíjela žádnou obchodní činnost, je to vlastně nepopsaný list papíru. Pro tuto firmu je velmi výhodné vlastnit takzvanou virtuální kancelář, která se nachází v prestižní lokalitě, nejlépe v Praze či v Brně, tedy dvou největších měst ČR. Náklady na založení společnosti jsou různé, jejich výše se odvíjí zejména od destinace. Společnost lze zakoupit již za cenu od 15 tisíc, pokud chcete firmu „ušít“ na míru, je cena o něco vyšší, zpravidla přibližně 20 tisíc. Nejlevněji vyjde založení vlastní společnosti, pokud nemáte základní kapitál, lze si ho zapůjčit. Tato cena se pohybuje kolem deseti tisíc Kč. Prodej ready-made společnosti se vyplatí, firma je vám k dispozici prakticky okamžitě a lze začít podnikat do 24 hodin. Společnost je již zapsaná v obchodním rejstříku a má vyřízeny volné živnosti. Při prodeji předzaložené společnosti stačí absolvovat pouze jednu návštěvu u notáře a prokázat svou identitu za pomoci občanského průkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..