Inzerce: S informačními systémy Helios budete mít dokonalý přehled o řízení Vaší firmy

Podnikové informační systémy, někdy označované jako ERP (z anglických slov Enterprise Resource Planning) pomohou usměrnit řízení Vašeho podnikání. S jejich pomocí budete moci snadno a rychle zpracovávat veškerou podnikovou agendu, a tak se budete moci efektivně a správně rozhodovat v řízení Vaší firmy.

Proč využít právě systém Helios od společnosti Asseco Solution a. s.?

Dobrým argumentem bude jistě skutečnost, že společnost Asseco Solution a. s. (dříve Helios a. s.) působí na trhu informačních, CRM a ERP systémů a více než 20 let. Za tuto dobu si její software oblíbily tisícovky zákazníků. To, že má firma dlouholetou tradici ovšem neznamená, že by ustrnula. Pro Asseco Solution je příznačné využívání moderních technologií a respektování současných trendů. Zákazník má tak vždy jistotu, že informační systém, který nakoupil, obstojí i v dynamickém a rychle se rozvíjejícím odvětví. Asseco Solution totiž chápe, co znamená v takovém prostředí podnikat.

Pro koho jsou informační systémy Helios určeny?

V tomto případě může být odpověď velmi stručná. Systémy Helios jsou totiž určeny pro jakoukoliv firmu. Využít je tak může velká či střední firma, ale dokonce i živnostník či malá firma. Jsou totiž velice flexibilní a přizpůsobí se potřebám konkrétní firmy. Podnikové informační systémy Helios tak mohou využít všechny firmy a je jedno, zda podnikají ve výrobě, službách či obchodu. Díky připraveným oborovým verzím nebude třeba investovat do složitého a často nákladného vývoje informačního systému, který by vyhovoval specifickým požadavkům Vašeho oboru. Helios je zkrátka tím pravým řešením pro každou firmu, která chce efektivně fungovat.

Mám malou firmu a chtěl bych využívat výhod informačních systémů.

V tom případě je pro Vás jako stvoření ekonomický a účetní program HELIOS RED. Nabízí kompletní zpracování veškeré podnikové agendy. Jeho funkce jsou uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly právě malým a středním firmám či živnostníkům. Vedení účetnictví či daňové evidence, mzdová evidence, fakturace či skladové evidence, to je jen malá ochutnávka funkcí systému HELIOS RED. Implementace systému není složitá, zvládne ji tedy snadno každý uživatel. V opačném případě je k dispozici telefonická či e-mailová podpora, kterou mohou využít uživatelé systému HELIOS RED v případě jakéhokoliv problému. Pokud se Vaše firma rozroste, není pak žádný problém přejít na vyšší verzi systému HELIOS ORANGE či HELIOS GREEN.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..