Inzerce: Pronájem e-shopu? I to je možné, dokonce za výhodné ceny

Mít vlastní internetový obchod, e-shop, je dnes už téměř samozřejmostí každé kamenné prodejny, ale náklady na jeho zřízení a provoz nemusí mnohdy splňovat očekávané.

Není však nad to, vyzkoušet si tuto možnost zcela bez nákladů a jakýchkoliv závazků. Takovou možnost nabízí společnost PiXOLO s.r.o., která se v oblasti tvorby webových stránek, e-shopů, webdesignu a dalších souvisejících interaktivních internetových prvků zabývá už delší dobu. Nyní však své portfolium rozšířila o možnost pronájmu e-shopů. Pro koho je tato služba určena a jaké má výhody?

Tou první je, že svůj eshop můžete mít velmi rychle, prakticky ještě dnes. Navíc je zde možnost využití zkušební doby v délce 15 dní, kde je služba plně k dispozici a bez omezení. Klient tak má možnost vyzkoušt si všechny možné výhody, které tento způsob obchodování nabízí. Navíc je takovýto internetový obchod nastálo dostupný za bezkonkurenční cenu, již od 190,- Kč!

Mezi další nesporné výhody nelze nesdělit design takovéhoto e-shopu, který lze naaranžovat skutečně profesionálně a přesně podle přání zákazníka, jeho nového majitele/správce. Plná technická podpora je pak samozřejmostí.

Pronájem eshopu pak představuje zřejmě ideální řešení pro nově vznikající internetové obchody, i již existující řešení, která jsou však pro provozovatele i návštěvníky ne zrovna ideální. O kvalitách a oblíbenosti mohou mluvit i početné reference, které lze nalézt přímo na oficiálních stránkách služby.

Aby to ale nebylo všechno, součástí je i služba využívající sociální sítě. Konkrétně se jedná o Facebook obchod, který je ke každému klasickému e-shopu poskytován zcela zdarma a bez omezení. Lze se s ním v reálu na mnoha místech potkat.

Už tedy není důvod, proč se bát pustit se do internetového marketingu a začít využívat možnosti zisků a výdělků, které nabízí bohaté a neustále rostoucí prostředí e-komerce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..