Inzerce: Oslovte nové klienty z řad firem a podnikatelů snadno a rychle

Způsobů, jak oslovit nové firemní klienty, je spousta. Můžete jim zavolat, poslat jim e-mail či si rovnou domluvit osobní schůzku. Ovšem získat relevantní kontaktní údaje to už je oříšek. Pokud chcete zacílit na firmy s vysokým obratem, s minimálním počtem zaměstnanců, z určitého regionu a z konkrétního odvětví, je hledání všech takových firem mnohahodinová mravenčí práce s nejistým úspěchem. Takto investovaný čas by se dal využít mnohem lépe. Řešení je však možné. Jsou jím databáze firem.

Řešení je to přímo spásné. V databázi firem totiž najdete informace o všech subjektech působících na našem území, ale často i na Slovensku. Každý subjekt má navíc přiřazeny nejen kontaktní informace, ale také údaje o provozované činnosti, počtu zaměstnanců, obratu a mnoho dalšího. Tyto údaje pak mohou posloužit jako kritéria pro vyhledávání. Zajímají-li vás tedy pouze firmy z Prahy a ze Středočeského kraje, které působí například ve finančním poradenství a mají minimální obrat 20 milionů, není nic jednoduššího než si tyto firmy v databázi firem vyhledat. Jedině tak můžete snadno a rychle oslovit ty pravé korporátní klienty, kteří by mohli mít zájem o vaše služby. Jiný postup by byl mnohem zdlouhavější a bezesporu náročnější.

Databáze firem a podnikatelů Albertina je dobrým příkladem toho, jak by taková profesionální databáze měla vypadat. Kromě samotné databáze, která obsahuje informace o více než 2,7 milionech firem a podnikatelů u nás, totiž získáte také software na její obsluhu. Pomocí tohoto softwaru můžete filtrovat firmy až podle 200 kritérií. Služeb Albertiny tak využívají nejen velké marketingové agentury a velké firmy, ale i třeba Vysoká škola ekonomická v Praze. Vybrat si můžete buď některý z předpřipravených balíčků, anebo, máte-li velmi specifické požadavky, si ho nechcete zpracovat na míru vašim potřebám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..