Zbavte se starostí s dlužníky ještě dnes

Zajistěte si efektivní vymožení 100 % vaší pohledávky. Advokátní kancelář Kestlová, Rotterová & Mádr poskytuje služby v oblasti vymáhání pohledávek od roku 1993. Více než dvacet let zkušeností nám dává dostatečné know-how, abychom si poradili i s těmi nejsložitějšími případy. Navíc pracujeme bez poplatků předem.

Naše služby platí dlužník

Při vymáhání dluhů obvykle věřitele zajímá, kolik ho naše služby budou stát. Nebereme si provizi z vymožené částky, v případě vymožení vám garantujeme 100 % z dluhu. Naše služby zaplatí dlužník, stejně jako případné soudní nebo exekuční náklady.

Pohledávku obvykle vymáháme ve třech krocích:

  • Výzva k úhradě pohledávky

  • Žaloba k soudu

  • Exekuční řízení

 

Výzva k okamžité úhradě

Po převzetí vaší pohledávky nejprve zašleme dlužníkovi výzvu k úhradě. Pokud pohledávku uhradí, vy dostanete zpět celou dlužnou částku, naší odměnou pak jsou zaplacené úroky z prodlení. Dlužník také může alespoň projevit zájem o smírčí řešení.

Soudní vymáhání

Pokud dlužník na výzvu nereaguje, případně nedodržuje stanovený splátkový kalendář, následuje žaloba k soudu a soudní vymáhání. V takovém případě jsme připraveni vaším jménem jednat při soudních stáních a zastupovat vaše zájmy.

Po skončení jednání, kdy soud obvykle vydá platební rozkaz, vy dostanete zpět celou dlužnou částku a odměnou pro nás jsou úroky z prodlení, případně další položky účtované dlužníkovi. Dlužník v tomto případě platí i veškeré soudní výlohy, vy zaplatíte pouze soudní poplatek ve výši 4 % z vymáhané částky.

Exekuční řízení

Posledním krokem, pokud dlužník nereaguje ani na soudní platební rozkaz, je exekuční řízení. Pro vás jako věřitele se ani v tomto případě nic nemění, naši odměnu i veškeré soudní a exekuční poplatky hradí dlužník.

Kde pro vás dluhy vymáháme

Advokátní kancelář Kestlová, Rotterová & Mádr má pobočku v Praze a Brně. To ale neznamená, že nabízíme služby jen v těchto městech. Pracujeme po celé České republice, jen v rámci Prahy a Brna k nám máte blíž. V Praze nás najdete v Bolzanově ulici, v Brně na vás čekáme v Údolní ulici. Osobní kontakt s vámi však není ve většině případů nutný.

Ať už máte pohledávku v jakékoliv výši, obraťte se na nás. Můžeme se pochlubit dlouhodobými zkušenostmi, mnoha úspěšně vymoženými pohledávkami, včetně dlouhodobé a opakované spolupráce s některými klienty, a v případě vymožení pohledávky vám garantujeme 100 % z dlužné částky. Přečtete si, jak postupujeme při vymáhání pohledávky nebo se podívejte na další služby pro firmy v Brně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..