Jak s firmou na trh

Zakládáte právě firmu, ale nejste rovnou, díky konexím, tou největší rybou v rybníku? Začínáte od nuly a nemáte dost peněz na to, mít trvalou kancelář přístupnou veřejnosti? A přesto potřebujete pevně danou adresu? Co takhle si zvolit možnost, mít kancelář virtuální? Její výhody jsou neoddiskutovatelné. Nemusíte do ní dlouze docházet, nemusíte za ní platit přehnaný nájem, nemusíte v ní vytírat a ani se v ní zbytečně zdržovat. Virtuální sídlo Vám dá, co potřebujete a všechny nevýhody kamenné kanceláře nechť vezme čert.

Ano, firmu máte. Zařídili jste si k ní i virtuální kancelář. Co dál? Přeci jenom se pohybujete v odvětví, kde je potřeba o sobě dát vědět. Můžete jako středověký minstrel chodit od domu k domu a za asistence mandolíny zpívat chvály na své podnikání. Ovšem pokud byste se jali uvrhnout vlastní osobu do této formy propagace, nezbylo by Vám místo ani čas na samotné podnikání. Jistě pohodlnější propagací jsou vizitky. Natažené ruce chystající se Vám představit namísto pravice strčíte mezi ukazovák a prostředník vizitku a víte, že na Vás majitel ruky již nezapomene.

Vizitky, forma propagace úsporná. Strčit ji do peněženky a je vyhotoveno.

Dobrá, virtuální sídlo máte, do natažených rukou rozdáváte vizitky, co dál? Ano, na internet proniknout, co jiného. Veškeré podnikání se pomalu, ale jistě přesouvá na internet. Byli byste za zpátečníky, pokud byste tuto skutečnost, byť i jen ze zásady, ignorovali. No jo, řekne se na internet, ale to je věda, to je věda, dostat se na internet. Čím, že to začíná? Ovšem, nejdříve si musíte zamluvit doménu. Sedněte si a podumejte, které slovo či spojení slov, by nejvíce vystihlo předmět Vašeho podnikání. Poté se podívejte, zda ho nějaký trulant nemá již v držení. U domény to začíná, vrhněte se do kosmíru propagace na internetu. Možnosti jsou téměř neomezené a Vaše podnikání může jen a pouze vzkvétat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..