Založte si společnost

Už Vás unavilo sedět v zaměstnání a čekat na výplatu jednou za měsíc? Chtěli byste výplatu denně? Vrhněte se do podnikání. Pokud si zvolíte správný obor, nekonečný proud peněz Vás nemine. Jak začít? Založit si firmu. A je tu první problém, s kterým se musíte, ať se Vám to líbí nebo ne, vyrovnat. Představa toho, že teď musíte obout nové boty, vyběhnout do světa obíhat úřady a vrátit se dejme tomu za měsíc, s botami zcela rozedranými a jedním lejstrem, které Vaši firmu uzná za živou a společností uznávanou. A už opadla polovina ramen, před okamžikem se dmoucích předurčeností. Počkejte, nic z toho není potřeba. Založení společnosti lze provést po internetu. Můžete sedět v papučích a županu na křesílku, popíjet kávičku a u toho běhat virtuálně po úřadech. I do Obchodního rejstříku budete elegantně zařazeni.

Máte založenou společnost. Co dál? Moc se Vám z toho křesílka nechce, že? Nevadí. K firmě potřebujete sídlo. Ale aby Vám chodili do Vašeho bydliště, o tom žádná, ještě by Vás Váš životní partner či partnerka prokláli nelibým pohledem a studenou večeří. Objednejte si sídlo firmy přes internet. Všechny náležitosti za Vás vyřídí. Všechno pro vás udělají. Po Vás se chce vlastně jen to křeslo a papuče. Není nic jednoduššího, než začít podnikat.

Ano, moment, ještě je tu jeden malý problém. Každý se rád kochá svými výsledky. Pozorovat své vzrůstající konto na monitoru počítače, to Vám jistě připadne takové jenom jako. Nic hmatatelného. Chtělo by to hodit na papír, očichat tu tiskařskou čerň, která na čistý papír začne vypisovat vzrůstající křivku Vašeho úspěchu. Pořiďte si toner. Tonery Vám, a nejlépe ty laserové, ukážou, co ve Vás je. Zarámovat si pak můžete svou růžovějící budoucnost do rámu ze zlata. Myslíte, že na to nebudete mít? Ale to víte, že ano, chce to jen odvahu. Založte si firmu i její sídlo, pořiďte si toner a sbohem minulosti plní stresu a nedostatků.

1 komentář u “Založte si společnost”

  1. Co sa tyka virtualneho sidla v Bratislave, tak vacsina je v centre mesta. Najdu sa ale aj mimo centra (vid napriklad http://www.mojesidlo.sk), kde potom samozrejme nie je vyhoda prestizna adresa ale hlavne cena, kde to zacina uz od 9 Eur. Pri konkurencii ktora neustale rastie tie ceny pojdu zrejme este aj dole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..