Informační systém jako cesta k větší efektivitě podnikání

Každé úspěšné podnikání je založeno na perfektně fungujícím systému. Bez něho není možné mít všechna odvětví firmy pod kontrolou a rychle a správně reagovat na specifické požadavky různých pracovišť. Kompletní správu může nabídnout výhradně jen propracovaný informační systém, který může zvýšit efektivitu práce ve velkých i malých firmách. Jedním z nejlepších současné doby je Racionalizovaný Informační Systém RIS®. V čem může pomoci i vám? 

Pokrývá vše a umožňuje perfektní kontrolu

Racionalizovaný Informační Systém RIS® je určen pro všechny druhy podniků. Své uplatnění najde ve velkých nadnárodních firmách, ve středních podnicích i v malých firmách třeba jen s desítkou zaměstnanců. Byl totiž vytvořen tak, aby pokryl všechna pracoviště a současně je vzájemně propojil. Zároveň obsahuje řadu funkcí, které práci na daných úsecích automatizují a tak i výrazně ulehčují. Tím je dosahováno vyšší efektivity při práci, což je základním předpokladem rozvoje firmy. Řídícím pracovníkům nabízí ekonomický systém vlastně nepřetržitou a detailní kontrolu nad vším, co se v jejich společnosti děje.

01

Modulové řešení jako efektivní řešení

Informační Systém RIS® má modulové řešení. To znamená, že každý úsek má svůj vlastní modul, ve kterém jsou dostupné všechny důležité funkce. Součástí systému je například modul pro finance a kontroling, zakázky, mzdy a personalistiku, nákup a skladové hospodářství, majetek a evidenci a k dispozici jsou také specializovaná oborová řešení. RIS® obsahuje také propracovaný účetní program, který umožňuje rychlé vytváření faktur, vytváří automatické upomínky, obsahuje funkce pro snadné a rychlé převody peněž a má i další zajímavé funkce.

02

Pozor – pravidla pro firemní účetnictví prochází často změnami, vyplatí se proto být připraven! Sledovat můžete pravidelně tuto rubriku a mít o všem důležitém přehled.

Informační ekonomický software existuje ve 4 různých variantách. Více se dozvíte na saul.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..