FIRMO.CZ – informace o vašich obchodních partnerech na jednom místě!

I ve světě online podnikání se vyplatí, když se spojíte s partnerem (jinou firmou či OSVČ) a společně se pustíte do nového projektu, do kterého každý vložíte vlastní know-how. Pravda je, že taková spolupráce může být počátkem obrovského úspěchu, ale současně i zkázy. I ve světě online podnikatelů se totiž mohou pohybovat podvodníci, kteří promění společný projekt v krachující byznys. Určitě je nutné si nového partnera prověřit a zjistit o něm co možná nejvíce informací. Právě k tomu slouží nový nástroj dostupný na FIRMO.CZ. 

Všechny důležité informace na jednom místě!

Pokud jste si chtěli firmu nebo OSVČ „proklepnout“, nebylo to doposud až tak snadné. Informace o podnikatelských subjektech jsou sice veřejně přístupné, ale nachází se na různých místech. Je třeba navštívit insolvenční i obchodní rejstřík, projít seznamy dlužníků, zjistit si informace o vazbách společnosti, podívat se i na její historii atd. Takové hledání může zabrat i mnoho hodin času. Kdo ho dnes má, že? Právě proto bylo stvořeno FIRMO.CZ. Díky této nové službě už hledání informací u druhých není časově náročné a hlavně díky FIRMO.CZ získáte i informace, o kterých jste možná doposud neměli ani tušení. 

01 (1)

Co FIRMO.CZ umí?

Portál funguje jako rejstřík firem a OSVČ, kteří realizují své podnikání na území České republiky. Každý si zde může vyhledat jakoukoliv firmu či osobu úplně jednoduchým způsobem – stačí zadat jméno společnosti (např. Alpine pro aj.), osoby či identifikační číslo a okamžitě se vám zobrazí všechny důležité informace, které potřebujete vědět. FIRMO.CZ zpracovává informace z těchto veřejně dostupných zdrojů: registr živnostenského podnikání,

obchodní rejstřík, sbírka listin, veřejný seznam dlužníků, insolvenční rejstřík, informace o nespolehlivých plátcích DPH aj. Data jsou aktualizována denně, v případě insolvenčního rejstříku dokonce každou hodinu. O svých budoucích nebo současných partnerech tedy můžete v jednom okamžiku na jednom místě zjistit maximum pro vás přínosných dat a informací. 

02 (1)

V ještě obsáhlejší placené verzi

FIRMO.CZ je zdarma, připravena je i výhodnější placená verze. Ta podává ještě obsáhlejší informace, které určitě stojí za to znát. V placené verzi budete mít k dispozici finanční ukazatele dané firmy, budete si moci prohlédnout její vazby na další osoby či firmy, k dispozici je i funkce sledování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..