Reklama – vizitky

Podnikání v jakémkoliv oboru vyžaduje patřičnou komunikaci a reklamu. Vizitky jsou rozhodně jedním z prvků, který je nezbytný. Navíc ho můžeme zařadit do kategorie „hodně muziky za málo peněz.“

Pro každého podnikatele je důležitý marketing. Ovšem vstoupit do trhu ve správný čas na správném místě a za správnou cenu je bez reklamy k ničemu. Internetová prezentace, facebookové stránky, plakátky a vizitky jsou naprostou samozřejmostí. Bez těchto základních parametrů to ani nezkoušejte.

Každý podnikatel o sobě musí dát vědět. Zákazník by měl mít v podvědomí, že někdo takový existuje a v případě potřeby se na něj může obrátit. Tento fakt platí i pro podnikatele provozující e-shopy, případně jinak podnikající na internetu. Ke každé zásilce nesmíte zapomenout dát vizitku, vaše náklady jsou minimální, navíc velmi dobře investované. Mnoho zákazníků si na internetu objedná zboží, za měsíc či dva by daní zákazníci znovu objednali, ale stránky si již nepamatují. Prostá vizitka může v tomto ohledu dělat divy.

Výše zmíněný případ je realitou. Svěřil se mi majitel jednoho e-shopu s kontaktními čočkami. Zákazníci si nás najdou (zřejmě kvůli ceně), objednají si kontaktní čočky s roztoky atd. aspoň na tři měsíce dopředu, někteří jedinci až na jeden rok. Pokud po půl roce zjistí, že jim kontaktní čočky docházejí a potřebují objednat, nevědí, kde nakupovali naposledy. Tuto problematiku nevyřešily ani informační maily, ale vizitky již ano.

Význam vizitek netřeba vysvětlovat, jedná prostě o image s kontaktem. Objednat si je můžete i na internetu a to za velmi dobré peníze. Dostat byste se měli pod jednu korunu za vizitku (tvrdší papír, jednostranný barevný design). Vzhledem k cenně a spotřebě objednávejte ve stovkách, minimálně 200 kusů, spíše více.

 

2 reakce na “Reklama – vizitky”

  1. Dovolím si trochu rýpnout, má-li být vizitka trochu k světu (4/4, 300g papír, oboustranná laminace + slušný design), rozhodně se pod korunu nedostanete. Při objemu nad 1.500 ks se dostanete tak na 3-6,- Kč, při kulacení rohů nebo použití vlastních raznic bývá cena ještě vyšší.

    Vlastní (nedávná) zkušenost.

    Sebastian

  2. Dobrý den,

    osobně jsem si tyto levné vizitky objednal a vypadají opravdu dobře. Pro nenáročné jsou vizitky pod jednu korunu (pouze z jedné strany) dostačující. Čtenářům zřejmě došlo, že vizitky pod jednu korunu za kus nejsou vhodné pro výše postavené podnikatele. Ovšem dnes jsou v nabídce stovky, tisíce, vzorů z nichž si můžete vybrat a vizitka je stále levná. To znamená slušný design za slušné peníze. Vizitky jsou za tuto cenu nabízeny v zahraničí, ale objednat si je lze na stránkách v češtině. Za stejné vizitky přímo z ČR zaplatíte minimálně 3 koruny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..