Proč mít na stránkách kvalitní články?

Jestliže jste vlastníkem webové stránky, která chce být úspěšná, tedy v našem případě vydělávající, tak budete potřebovat, i když mnoho lidí tvrdí že ne, na stránkách kvalitní články, které zaujmou čtenáře a donutí ho nejenom se vracet, ale také doporučit vaší stránku ostatním přátelům, či známým.

Na internetu se rozšířil fakt, že je jedno jaký obsah stránka má, ale důležitá je kvantita článků, které jsou na stránce umístěny. To je samozřejmě blbost, protože není do jisté míry důležitá kvantita, ale naopak kvalita! Jestliže si zaplatíte pochybné pisálky, kteří umí CTRL+C, CTRL+V a poté upraví pár slov, aby nebylo poznat, že to celé okopírovali, pak dříve, či později půjde vaše webová stránka do kytek a vaše investice se vám nevyplatí. Řekněte mi upřímně, kdo chce číst duplicitní články? Kdo chce navštěvovat web, kde je špatný obsah a ještě k tomu zkopírovaný? Ano, samozřejmě, že nikdo! A o tom to celé je!

Jestliže si chcete najmout opravdu dobrého webového novináře, pak počítejte s cenou nad 100,-Kč za 1 NS. Ovšem buďte si jisti, že takovýto článek vydělá až o 60% více, než ten zkopírovaný. Proč? Protože osloví lidi, čtenáři se budou kvůli tomuto pisálkovi na vaše webové stránky vracet a vy vyděláváte. Prosté a jednoduché. Někdy se i takovýto lidé dají ukecat na cenu kolem 50,-Kč za jeden článek, ovšem je to jejich vykořisťování, a jestliže chcete hrát fair, tak jim přidáte, tedy pokud jste spokojeni s kvalitou jejich článků.

Nenajímejte si prosím lidi, kteří vám budou za 30,-Kč kopírovat články z jiných stránek. Za prvé je to trestné a za druhé na tom ještě proděláte. Za kvalitu je lepší si připlatit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..