Nechte si poradit od známých milionářů! Vyplatí se to!

Mnoho lidí se směje těm, kteří čtou knihy od známých milionářů, či od úspěšných manažerů. Myslí si totiž, že tyto knihy v sobě nic nemají a pro člověka jsou neužitečné. To se mílí, protože někteří opravdu krásně popisují zajímavé situace jejich životů, do kterých se můžete dostat také. Sice ne do úplně stejných, ale přinejmenším opravdu podobných.

Milionáři často píší o svých úspěších. Nejsou to jen milionáři a miliardáři, ale také úspěšní manažeři, investoři, apod. Popisují nejčastěji svůj vlastní život. Samozřejmě, že vám nic nedá, když budete vědět, kdy poprvé šel ten a ten milionář do školy, ovšem zajímavé jsou pasáže, kde popisují svoji cestu na výsluní. Ta je nejenom zajímavá, ale pokud umíte číst mezi řádky, pak si něco z toho můžete odnést i vy!

Nejužitečnější jsou pasáže, kde popisují rozhodnutí v jednotlivých situacích. Z těchto rozhodnutí si vezměte příklad. Nemusíte doslovný, ale stačí vystihnout hlavní myšlenku. Samozřejmě, že každá situace je jiná, ale můžete se naučit jak moc stisknout ruku potencionálnímu šéfovi, jak se chovat ke svým zaměstnancům, tedy kdy být přísný a kdy zase hodný. Můžete se naučit řeč očí a těla lidí. Všechny tyto věci jsou v globálním měřítku maličkosti, ale jsou to maličkosti, které rozhodují o vašem úspěchu, či neúspěchu a z toho důvodu je potřeba je umět i poslepu! Jen díky tomu nemusíte vzpomínat, jaký tón řeči navodit, abyste před zákazníkem, či prodejce nevypadali jako břídilové a snadná kořist, ale aby naopak z vás sršela sebejistota a tím i respekt!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..