Velké výkyvy zlata – zbohatněte na něm co nejrychleji

V době špatné ekonomické situace stahují obchodníci peníze z akcií a vkládají je do „bezpečných přístavů“. Tyto okamžiky jsou velmi jednoduše pozorovatelné a můžete na nich zbohatnout i vy.

Pokud se podíváte na akcie Googlu, tak zjistíte, že se hluboce propadly. Právě tímto okamžikem byl odstartován růst zlata. Peníze z trhu tedy rozhodně nezmizely, jen změnily místo působení. Z forexu se dostaly do komodit.

Za poslední měsíc překonalo zlato třikrát své maximum a následně vytvořilo stodolarovou korekci. Trh se velmi jednoduše pohyboval „nahoru“ a „dolu“. Pokud bychom vždy prodávali na historickém maximu a kupovali po korekci, tak bychom si přišli k velmi slušným penězům i s malým počátečním kapitálem.

Během posledního měsíce jsme mohli zaznamenat změny ceny o více než 700 dolarů (zlato vždy stouplo a 150 dolarů a o dalších 100 se propadlo – tato situace se několikrát opakovala a vytvořila rozdíl až 700 dolarů). Níže si uvedeme konkrétní příklad, abychom měli představu kolik peněz, se dalo vydělat.

Předpokládáme, že budete obchodovat jen nejnižší objemy, protože máme malý kapitál. Kupovat budeme jen 0,1 lotu zhruba za 3 000 korun. Ano, i s tatkou částkou si u komodit můžete přijít k zajímavé sumě. Kdybychom využili všech maxim a zobchodovali výkyv 700 dolarů, tak bychom získali až 120 000 korun i s poplatky brokerovi.

Za jeden měsíc bychom mohli vydělat až 120 000. Navíc je potřeba si uvědomit, že jsme riskovali jen 3 000 korun. Váhat byste zcela určitě neměli. Otevřít účet si můžete velmi jednoduše z pohodlí domova.

Minimální částkou pro založení je 20 000 korun. Ovšem vzhledem k money managementu je vhodné začít aspoň se 100 000 korunami. Pokud chcete vstoupit mezi tradery s minimálním vkladem, tak potřebujete dostatečné zkušenosti s demo účtem.

Peníze, které vložíte na obchodní účet, by měly být volné a v případě jejich ztráty by neměly způsobit existenční, či jakékoliv jiné problémy.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..