V osobním rozvoji pomohou knihy i kurzy!

Chcete-li být úspěšnější a posunout svoje podnikatelské aktivity dále, nesmíte usínat na vavřínech, ale právě naopak. Je třeba se snažit být lepší než ostatní. V první řadě je nutné se zaměřit na vlastní osobnost. Dobrá zpráva je, že cesta k osobnímu rozvoji nemusí být vůbec trnitá. Pomoci totiž mohou speciální publikace a kurzy. Přehled těch nejlepších najdete právě v tomto článku.

Knihy, které pomáhají lépe využívat mozek

Aby byl osobní rozvoj skutečný, je třeba začít využívat mozek. I vy se totiž snadno můžete naučit využívat lépe jeho kapacitu, což povede k lepším výsledkům ve vašem osobním i pracovním životě. Mezi top publikace patří kniha – „Ovládněte svůj mozek“ od specialisty na rozvoj myšlení a využití superpaměti Libora Činky. Kniha vás naučí, jak odkrýt sílu mysli a odhalit vlastní možnosti. Naučíte se také ovládat studijní schopnosti a objevíte svět mnemotechniky. Mezi další populární knihy osobního rozvoje patří Myšlenkové mapy, kterou napsal Tony Buzan. Myšlenkové mapy jsou unikátní technikou, pomocí které můžete vylepšit vaši inteligenci, kreativitu, paměť i komunikační dovednosti. Do třetice tu je kniha Nekonečná síla (autorem je Anthony Robbins). Naučíte se, jak si získat a udržet nejvyšší možnou výkonnost i sebedůvěru, a tak zdokonalit osobnost.

online-podnikani.cz_eshop_cetros_cz_01

Při rozvoji osobnosti pomůže hypnóza!

Pokud knihy nejsou nic pro vás, můžete vyzkoušet kurzy osobního rozvoje. Mezi nejefektivnější metody současné doby patří Trénink autohypnózy a hypnózy. Autorem těchto kurzů je Libor Činka. Účastníci kurzu poznají sílu klasické hypnózy i autohypnózy a naučí se ji využívat se svůj vlastní prospěch i v případě jednání s druhými osobami.

online-podnikani.cz_eshop_cetros_cz_02

Nezapomínejte na tělo

Osobní rozvoj může být dokonalý jen tehdy, je-li v pořádku i vaše tělo. Nezapomínejte proto ani na zdravý jídelníček a pravidelný pohyb. Různé druhy cvičení, které můžete provádět i doma, přibližuje tato rubrika.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..