Inzerce: Řešení pro firemní finance – podnikatelský účet

Základem každého úspěšného podnikání je mít kolem sebe dobré partnery, na které se můžete spolehnout za každé situace. Mohou to být zaměstnanci, obchodní partneři, ale také lidé, kteří se starají o Vaše firemní finance. Právě těm posledním se bude věnovat tento krátký článek.

Většina tuzemských bank má ve své nabídce tzv. podnikatelské účty. Liší se však nejen názvy, ale také svými parametry. Pro většinu účtů je ovšem společné, že za jejich vedení budete platit. To nemusí vadit v případě, že za Vaše peníze dostanete tomu odpovídající služby. To, že je vedení některého účtu zdarma neznamená, že za jeho provoz, zaplatíte nejméně. Firemním kontem totiž budou protékat peníze a na začátku výhodný účet s nulovým poplatkem za vedení se může kvůli transakcím pěkně prodražit. Naopak účet, kde za jeho vedení sice nějakou tu korunu zaplatíte, se může ukázat, jako velmi výhodný.

Zářným důkazem je Podnikatelské konto, které je jedním z podnikatelských účtů, které  ČSOB banka nabízí. Za jeho vedení sice zaplatíte něco málo přes sto korun, ovšem výhody a služby, které z tohoto účtu plynou, tento fakt jistě vyváží. Měsíčně máte totiž zdarma 10 tuzemských odchozích plateb zadaných elektronicky, 5 výběrů z bankomatů, 5 příchozích tuzemských plateb a 1 odchozí platbu zadanou prostřednictvím sběrného boxu. V rámci Podnikatelského konta ČSOB banky máte navíc mezinárodní embosovanou platební kartu včetně pojištění zdarma.

Na služby elektronického bankovnictví si už zvykli i běžní klienti. O podnikatelích ani nemluvě. Potřebují mít totiž neustále přehled o svých financích. V ČSOB bance to dobře vědí. Pokud si tedy vyberete podnikatelský účet z nabídky ČSOB, služby elektronického bankovnictví k němu dostanete zdarma.

Váháte-li ještě při výběru firemního konta, navštivte přímo stránky ČSOB, kde se dozvíte, jaké další výhody místní podnikatelské účty přináší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..