Jak poslat balík do zahraničí? Zn. Rychle, spolehlivě a levně!

Provozujete e-shop a chystáte se expandovat do zahraničí? V tom případě budete muset vyřešit zásadní problém. Zákazníci si potrpí na rychlou, levnou a spolehlivou dopravu. Jenomže co když vám podmínky velkých dopravců nevyhovují a z důvodu menšího objemu balíků nedosáhnete na speciální tarify? Nechcete-li riskovat faux pas s neznámými firmami, vyzkoušejte službu BALÍKSERVIS. Prozradíme vám, jak funguje.

Služba BALÍKSERVIS je odpovědí na otázku, jak poslat zásilku z pohodlí domova, aniž byste museli vážit cestu na poštu nebo pobočku dopravní společnosti. A když budete potřebovat, můžete si dopravu objednat i z opačného konce světa. Kurýr se dostaví ve smluvený čas na vámi určeném místě, přebere zásilku a dopraví ji na doručovací adresu. U předání nemusíte fyzicky figurovat, protože úhrada probíhá převodem na účet nebo kartou přes zabezpečenou platební bránu PayU. V praxi tak může balík odevzdat některý z vašich zaměstnanců.

Woman receiving a package

Velkou výhodou BALÍKSERVISU je velké pole působnosti. Firma umožňuje poslat balík do zahraničí v rámci celé Evropy včetně Turecka. Ceník vás příjemně překvapí – přesnou cenu se dozvíte po zadání parametrů zásilky.

Objednávka krok po kroku

Poslat balík do zahraničí už nemůže být jednodušší. Hned na úvodní straně webu vyplníte přehledný formulář, do kterého zadáte rozměry zásilky, nastavíte případné pojištění a vyplníte adresy odesílatele a příjemce. Poté provedete platbu a o nic víc se nestaráte.

online-podnikani.cz_balikservis_cz_02

S BALÍKSERVISEM můžete posílat i nadměrné zásilky

Ale jak poslat velký balík? Stejně snadno jako menší zásilku. Pro BALÍKSERVIS je přeprava nadměrných zásilek stejně samozřejmá, a to do maximální hmotnosti 700 Kg. Rozměry větších kusových zásilek jsou limitovány na 2x2x3 m.

Chcete-li se o české službě BALÍKSERVIS dozvědět více, pokračujte na www.balikservis.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..