Proměňte své podnikatelské nápady v úspěšnou realitu

Zamýšlíte si založit firmu a nevíte, jak na to? Nebo Vás odrazuje právě ta skutečnost, že Vás čekají dlouhá stání na úřadech a dalších institucích, které budete muset během zařizování Vaší společnosti navštívit? Máme tu pro Vás skvělou zprávu, která Vás při nejmenším potěší. Všem těmto starostem se můžete s úsměvem vyhnout a ještě za Váš vše zařídí někdo jiný. Zdá se Vám tento nápad pošetilý?

Tak to jsou výhodné Ready Made společnosti, které nabízí Company Consulting s.r.o.! Překvapivé že? S Ready Made společností můžete začít podnikat již během několika hodin! O co tedy vlastně jde? Jedná se o společnosti, které jsou založeni výhradně za účelem jejich další prodeje zákazníkům. Jsou to firmy, které nikdy nevykonávali žádnou činnost, nemají tedy žádnou obchodní historii, tudíž ani závazky a pohledávky. Základní kapitál je již splacen a k prodeji jsou společnosti připraveny s veškerými právními dokumenty. Veškeré daňové povinnosti jsou také vyřešené a zbylé povinnosti, které je potřeba zařídit Vám zaberu při nejhorším zhruba 14 dní.

Většina ready made společností, které jsou určené k prodeji, mají obvykle stejné podnikatelské zaměření. Koupě výrobků za účelem dalšího prodeje konečnému spotřebiteli nebo jinému provozovateli živnosti. Spotřebitelská činnosti v oblasti služeb i obchodu. Činnost podnikatelských, organizačních i ekonomických poradců a počítačové služby. Samozřejmě, že se Vaše firma může zabývat i jinými předměty podnikání, vše je jen na Vás. Během převodu společnosti na dalšího majitele je možnost předměty podnikání i rozšířit či upravit dle individuálních potřeb klienta.

Samozřejmostí je také možnost změny názvu společnosti, sídla či dalších parametrů. To vše rozhodnete sami dle vlastního uvážení. Společnosti jsou na prodej v rámci České a Slovenské republiky.

Nechcete již založenou společnost, ale potřebujete pomoc s jejím založením? Pomůžeme Vám také, s naší službou Rychlé a bezproblémové založení firmy, o které  se více dozvíte po kliknutí zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..