Kanceláře k pronájmu v Praze

Navštívili jste řadu kanceláří k pronájmu v Praze, ale zatím bezúspěšně? Málo atraktivní prostředí, špatná dostupnost, nezajímavá adresa? Dalších negativních popisků by se nejspíš našla celá řada. Zatímco vy chcete pouze jediné. Konečně se vrátit k vlastnímu podnikání.

Přitom je tu rychlé a efektivní řešení v podobě mezinárodní firmy s více než dvacetiletou tradicí, 1200 lokalitami v 95 zemích a 550 městech. Se zkušenostmi společnosti Regus můžete vytvořit pracovní prostředí podle vašich představ právě tam, kde potřebujete.

Umístění kanceláře

Je potřeba zvážit, v jakém místě by se měla pronajímaná kancelář nacházet, její dopravní dostupnost. Vzbudili byste rádi respekt sousedstvím s významnými firmami a zároveň nechcete platit nesmyslně vysoké náklady?

Čtyři obchodní centra, ve kterých se v Praze nacházejí kanceláře k pronájmu od společnosti Regus, mají výhodnou polohu a atraktivní adresu. Můžete si nechat přizpůsobit vybavené prostory, tak abyste mohli pracovat po svém.

K dispozici vám budou variabilní zasedací místnosti, které si volíte podle povahy schůzky, která se v ní má konat. Případně můžete využít obchodní salónky. Snadno začnete podnikat na nových trzích pomocí virtuální kanceláře a na cestách využijete program Businessworld se čtyřmi úrovněmi služeb.

Velikost kanceláře a její dostupnost

Mělo by se jednat o soukromou kancelář, sdílenou, kde pracuje několik na sobě nezávislých pracovníků nebo o otevřený pracovní prostor? Bude kancelář určená pouze pro vás nebo pro váš personál? Jak často budete kancelář potřebovat?

S pronajatou kanceláří od společnosti Regus s 24hodinovým zabezpečeným přístupem budete moci pracovat tehdy, když budete potřebovat.

Upravitelné kanceláře bývají vybaveny nejmodernějšími technologiemi, možností videokomunikace, případně můžete využít administrativní podpory.

Sdělte poradci společnosti Regus na telefonním čísle (+420) 222 191 100 své požadavky na pronájem zařízené kanceláře v Praze a budete překvapeni, co všechno je možné, když jste původně měli v úmyslu si „pouze“ pronajmout kancelář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..