Využívejte kvalitních reklam zdarma. Jak na to?

Ačkoliv se to nezdá, tak existují velmi účinné reklamy, za které se nemusí zaplatit ani koruna. Mnoho podnikatelů spoléhá na placené reklamy a doufají, že jim přinesou mnoho klientů, ale mnohdy jim nepřinesou žádné klienty a peníze jsou tím zbytečně vyhozeny z okna.

Na celém internetu je možné se setkat celkem se dvěma druhy možností, jak získat kvalitní reklamu zdarma a každá z nich má mnoho variací. Jednou možností je využívání služeb společností na omezenou dobu zdarma a druhou možností je domluva s jinou společností o vzájemné propagaci.

První možnost zní snadno, ale vyhledat reklamní společnosti, které klientům poskytnou reklamu na určité období zdarma je málo. V současné době nabízejí společnosti, jako jsou Benchmark a další, možnost emailingové kampaně na měsíc zdarma. Výhodné je to v tom, že si podnikatel může naostro vyzkoušet, jak jsou tyto kampaně účinné a kolik zákazníků mohou doopravdy přinést. Kromě této společnosti není špatné zabrouzdat po internetu a objevit desítky dalších firem, které různé typy reklam zdarma na určitou dobu nabízejí.

Tato možnost může vnutit zajímavou myšlenku i samotnému podnikateli, který by se mohl inspirovat a pokud podniká v poskytování určitých služeb, tak nabídnout své možnosti na omezenou dobu zdarma pro své klienty. Klienti si získají tímto gestem důvěru a poté je pro ně příjemnější za službu zaplatit, když vědí jak kvalitně funguje.

Druhou možností reklamy zdarma je výměna reklamních prvků s jinou společností, toto je možné provést jak přes internet, tak i v reálné podobě. Na internetu nabízí mnoho společností výměnu odkazů zdarma. Pokud jste úspěšný podnikatel nebo máte alespoň slušnou návštěvnost na stránkách, tak je vhodné si najít pro výměnu odkazů také někoho s vysokou návštěvností. Dotyčný pak bude mít odkazy, bannery nebo jiné upoutávky na Vaši firmu na svém webu a Vy naopak různou propagaci na jeho služby na webu svém. To samé je možné provést i mimo internetové rozhraní, kdy se prostřednictvím poptávky nebo inzerátu domluví s jinou společností o vzájemné propagaci.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..