Výhodná práce z domova je z 90% podvod, který se nevyplatí!

Mnoho maminek si určitě myslí, že práce z domova je zajímavým přivýdělkem, díky kterému mohou obohatit rodinný rozpočet. Bohužel je tato práce z domova v 90% případů podvod, na který se každý rok nachytá spoustu lidí.

Práce z domova je velikým lákadlem pro rodiny s dětmi a další lidi, kteří jsou například na pracovním úřadě a nemohou vydělávat peníze. Ovšem práci z domova mají pod palcem podvodné firmy, které vylákávají z lidí peníze a místo abyste vydělali, tak ještě proděláte. Nejčastějším typem prodělávání je zasílání SMS zpráv na placené linky, které stojí klidně i 50,-Kč. Poté vám firma slibuje, že vám pošle podrobnější informace o tom, jak rozjet práci z domova a napíše vám, jak tuto práci dělat. V 80% případů vám nepřijde vůbec nic, a když už vám něco přijde, tak jsou to nepoužitelné letáčky se strohými informacemi, ve kterých nedokážete nic kloudného nalézt. To je obrovský problém, protože když vám něco firma pošle, pak v očích zákona splnili to, co slíbili a hrozně těžké je dostat peníze zpátky, nebo spor vyhrát. Zvláště pak, když se jedná o desetikorunové částky.

Dalším způsobem je objednávání videokazet, či online videí, ve kterých vám po zakoupení slibují, že vám tyto materiály dají ty správné informace o tom, jak rychle a bez práce se dostat k penězům. Pro mě je to velmi komické, protože i ti nejbohatší se na svoje bohatství nadřeli a tím, že se budete dívat na televizi, určitě peníze nezískáte. Ovšem peníze získají podvodné firmy, které vás vysloveně okradou.

Používejte selský rozum a raději místo hledání práce z domu hledejte obor podnikání, ve kterém byste mohli být úspěšní. Uděláte lépe!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..