Snižte svoje náklady, hromada věcí je zadarmo

Náklady, stále se zvyšující náklady drtí každého podnikatele. Když člověk podniká, tak se utrácí mnohem více peněz, ale mnohdy úplně zbytečně. Existují položky, které nemusí stát ani haléř, ale podnikatel za ně vyhazuje tisíce ročně. I důležité věci je možné sehnat zdarma, místo na webech, software, obrázky, fotky, grafiku a mnoho dalšího.

Majitelé webů dost dobře vědí, že prostor je důležitý. Za navýšení prostoru pro web se mnohdy platí i velké částky, to samé platí pro pronájem serverů. Existuje na to jednoduché řešení. Stovky online disků poskytují prostor pro své uživatele zdarma, jedná se cloudové servery a různé databanky, které poskytnou místo i přes 10GB každému uživateli pro volné sdílení. Obsah, který by chtěl uživatel nahrát na webový server stačí nahrát na online disk sdílet na svém webu. Pokud uživatel využije několik z nich, tak ušetří mnohdy i pěkných pár tisíc každý rok.

Nemůžete sehnat pořádný program pro kalkulace, pro účetnictví nebo snad pro evidenci skladu? Za tyto programy již chytří podnikatelé neutrácí ani cent. Na internetu jsou k dispozici desítky účetních, evidenčních a dalších programů s licencí zdarma pro volné využití, které nejen nahradí, ale dokonce i předčí mnohé placené programy. Jejich názvy jsou v angličtině a úzce souvisí s tím, na co je bude uživatel potřebovat. Stačí navštívit stránky s databází programů zdarma a vybrat kategorii nebo si program vyhledat podle klíčových slov.

Sháníte kvalitní design a grafiku pro váš web nebo reklamu, ale nemůžete najít levného grafika? Nehledejte žádného, mnoho podnikatelů zadává projekty grafikům, kteří jim vytvoří návrh i v hodnotě stovek korun, který je možné i lepší sehnat zdarma. Pokud jde o podnikateli o originalitu, tak stačí navštívit online databáze grafiky, obrázky fotobanek s fotkami zdarma nebo server pro volné sdílení obsahu a pokud je vhodná grafika k dispozici, tak si ji stáhnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..