PayPal

Každý z nás nakupuje na internetu. V mnoha případech je výhodnější nakoupit daný předmět v zahraničí. Ovšem u těchto nákupu se skrývá jeden větší problém jménem platba. Pojďme se tedy podívat, jak ho vyřešit.

PayPal je samozřejmě dobrým řešením. Jedná se o alternativní peněženku, která vám pomůže rychle a bezpečně převést peníze. Možná si říkáte, že tato tématika na web o podnikání nepatří, ale není to pravda. Mnoho lidí nakupuje i pracovní věci v zahraničí, anebo spolupracuje se zahraničními klienty a potřebuje zaplatit faktury.

Ano, PayPalem můžete zaplatit i fakturu. Výhod tohoto účtu je tedy nespočet. Není jediný důvod, proč byste si ho neměli založit.

Pokud nechcete s PayPal účtem obchodovat a potřebujete ho jen na soukromé účely – občasné nakupování předmětů na zahraničních aukcích a e – shopech, tak vám bohatě postačí účet „Personal“. Nemáte u něj žádné poplatky za vedení, ani za převod. Tento účet je ovšem omezen limity a nemožností přijímat peníze.

Další možností je účet „Premier“. Ten již přijímání peněz podporuje. Avšak za příchozí platby se platí. Premier je vhodný pro časté nakupování v zahraničních e-shopech.

Poslední možností je účet „Business“. Umožní vám téměř vše. Poradí si tedy i s větším finančním obnosem. Je vhodný pokud chcete nakupovat i prodávat v (do) zahraničí.

PayPal vám tedy nabízí mnoho možností. Díky této alternativní peněžence může být vaše podnikání, ale i osobní život mnohem jednodušší a bezpečnější.

PayPal má sice konkurenci, ale zatím stále vede. Není důvod, proč byste se měli rozhodovat právě pro ni. Pokud chcete provádět platby po celém světě, tak neváhejte a zvolte PayPal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..