Obchodujete s komoditami? Pak věnujte pozornost stříbru!

Vědci přišli po několika letech výzkumů se zajímavým zjištěním. Odhadují totiž, že na celém světě je množství stříbra už jen na dvacet let. Díky tomu v posledních dnech tato komodita stoupla na ceně a stále ještě stoupá. Pokud máte stříbro zakoupené, pak jásejte a hlavně nepropásněte tu vzácnou chvíli, kdy je tato komodita na svém vrcholu a tudíž můžete maximálně vydělat. Jestliže tento čas prošvihnete, pak budou vaše příjmy nižší, ovšem stále budete v plusu, takže bych se nestresoval.

Nejsem žádný vyškolený obchodník s komoditami, který by vám na sto procent dokázal říci, že stříbro poroste ještě xy dní. To opravdu nemohu, ale prozatím registruji nárůst cen za tuto komoditu, takže ti, co ještě nemají zakoupené stříbro, by nad tím měli uvažovat a pokusit se vydělat. Sice vydělají méně než ti, kteří ho mají zakoupené ještě dříve, než začalo růst, ale přesto se jedná o výdělek a v dnešní chaotické a těžké době je každá koruna drahá.

Odborníci se domnívají, že stříbro bude možná na tom ještě daleko lépe, než zlato, což je příznivá zpráva. Obecně ovšem tvrdí, že není nad pravé diamanty, ovšem pro jakou komoditu se rozhodnete, je jen na vás.

Také je možné, že zpráva o omezených zásobách stříbra na zemi je jen kachna, která má způsobit růst cen a poté, až vypustí na svět, že je daleko více zásob v zemi, pak začnou ceny rychle opadávat. I to je možné a zaručit vám, že se nejedná o kachnu, opravdu s čistým svědomím nemohu.

Proto je jen na vás, jestli budete riskovat ztrátu, nebo se pokusíte na stříbře vydělat. Rozhodně to ovšem stojí minimálně za úvahu!

1 komentář u “Obchodujete s komoditami? Pak věnujte pozornost stříbru!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..