Propagace stránek zdarma

Každý, kdo má internetové stránky, ať už komerční, či pro zábavu, většinou chce, aby jeho web byl navštěvován. Proto, abychom měli stránky, které jsou navštěvovány, existuje několik způsobů a kroků, které bychom měli učinit. Především je třeba si ujasnit, jestli chceme do propagace internetových stránek investovat, či nikoliv.
Zdarma, či za peníze?

Pokud tvoříme stránky pro zábavu, či pro radost, tak ve většině případů nemáme rozpočet, pomocí kterého bychom si mohli nechat udělat SEO optimalizaci a propagaci od profesionálů. Ovšem i bez peněz lze na internetu udělat spoustu muziky, jediné, co budeme muset do propagace svých internetových projektů investovat, bude čas.

Čas a trpělivost je něčím, to jsou dva základní předpoklady, které budeme potřebovat k tomu, abychom provedli propagaci zdarma. Není třeba investovat tisíce korun do SEO firem, či do různých odborníků, které nám zaručují první místo ve vyhledávačích.

SEO i propagace jsou dvě činnosti, které vyžadují především trpělivost, chuť a čas, který můžeme investovat. Pokud si myslíte, že během několika mála hodin budete mít stránky, které shlédnou tisíce lidí za den, tak se pletete. SEO, ani následná propagace rozhodně nejsou záležitostí na několik málo hodin, či na jedno odpoledne.
Mezi základní metody, kterými lze internetové stránky propagovat zdarma patří:

  • Tvoření kvalitního a pravidelně aktualizovaného obsahu
  • Základní optimalizace pro vyhledávače
  • Registrace do katalogů
  • Vkládání PR článků do PR webů
  • Výměna odkazů
  • Vytváření minisites, či různých podpůrných webů (blogy, magazíny)
  • Pravidelné vytváření tiskových zpráv, které informují o důležitých změnách

Tyto činnosti můžete provádět zcela zdarma, jediné, na co se musíte připravit, je, že budete muset investovat velké množství času do jednotlivých bodů. Ovšem kýžený výsledek na sebe nenechá dlouho čekat, a pokud skutečně svůj čas propagaci věnujete, tak se můžete těšit na internetové stránky, které budou navštěvované.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..