SEO Analyzátor.cz – otestujte si SEO zdarma

Pojem SEO je snad každému, kdo se zabývá provozem a rozvojem webů, velmi známý. Tato optimalizace je mnohdy tím jediným krůčkem, která dělí kvalitní weby od těch nekvalitních, ty vyhledávané a poptávané, od těch nevyhledávaných.

Existuje velká spousta jedinců i firem, kteří slibují vylepšení pozice webových stránek ve vyhledávačích typu Seznam, Google atd. Obvykle si za to však nechávají účtovat nemalé finanční částky, mnohdy i stálé měsíční platby. A to i za samotné SEO analýzy.

Naštěstí však přišla společnost SEO Expert s.r.o., která učinila přítrž nákladným SEO analýzám a drahé optimalizaci zároveň. Vypustila na svět projekt SEO Analyzátor, což je vlastně aplikace obsahující webové rozhraní, do kterého jednoduše zadáte internetovou adresu nejen svého webu, a hned zjistíte, jak je na tom s optimalizací pro vyhledávače.

Samotná analýza zde použitá má 3 stupně. První testuje zdrojový kód, druhý testuje použitá klíčová slova a třetí testuje zpětné odkazy. Mezi výsledky analýzy těchto tří stupňů lze jednoduše přepínat a číst informace, které systém ke každému ze souvisejících bodů napsal. Jasně tak vidíme, kde je chyba a co bychom měli udělat, abychom tuto chybu odstranili.

Někdy se ale může stát, že výsledek našeho měření dopadne mnohem hůře, než bychom očekávali. Takovýto web je ve vyhledávačích takřka “neviditelný”, je odsunut až na zadní málo navštěvovaná místa. Oprav by zde bylo potřeba skutečně hodně, ale mnohdy k tomuto úkonu nejsou znalosti a ani čas. Naštěstí je přímo ze stránek SEO Analyzátoru možné kontaktovat odborníka, který se optimalizací pro vyhledávače zabývá a je schopen všechny nalezené neduhy profesionálně odstranit.

SEO Analyzátor je tedy dostupný z webového prostředí zcela ZDARMA a bez jakýchkoliv omezení. Každému i nemajiteli webu zcela bezplatně a bez závazků prozradí, kde jsou chyby dotyčné internetové stránky, které snižují šance na její vyhledání pomoci vyhledávacích enginů. Toho projektu by tedy měl využít skutečně každý, kdo chce, aby jeho stránky něco ve světě internetu znamenaly.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..