Webtrh.cz – místo střetu nabídky a poptávky

Podnikat a i jinak si přivydělávat v oblasti informačních technologií(IT) není nic jednoduchého. Nejobtížnějšího to asi je pro nově vstupující lidi do tohoto segmentu, pokud tedy nemají už nějakou předem připravenou klientelu, zákazníky.

Pokud ale přicházíme tzv. “s holým zadkem”, nemůžeme očekávat žádné zázraky. To nemusí platit snad pouze pro skutečné odborníky v oblasti například programování v jazyce C++, takoví lidé se hledají vesměs pořád.

Pokud ale vstupujeme do této IT sféry “na lehko”, měli bychom alespoň znát místa, kde se mohou nacházet právě ty vhodné práce a brigády. Jedním takovým je známý portál Webtrh.cz, na kterém každý může volně procházet nabídky a poptávky, které zde uložili ostatní.

Výhodou tohoto webu je, že se zde může registrovat každý, a to zcela zdarma. Má pak přehled nad veškerou korespondencí, které on sám napsal/obdržel, nad svými nabídkami a nad svými poptávkami.

Inzerovat a reagovat na inzerci zde tedy může naprosto každý.

Aby v této “záplavě” pracovních příležitostí byl pořádek, frakce nabídek i poptávek jsou rozdělené do několika kategorií, které se více-méně dodržují. Z poptávek to jsou například Technologické poptávky, Poptávky designu, Poptávky marketingu, Poptávky psaní atd. Nabídky jsou rozdělené takřka analogicky.

Nevidím tedy, proč by se portál Webtrh.cz nestal právě vaším oblíbeným místem, kde by jste mohli nabízet své pracovní možnosti a kde by jste mohli reagovat na poptávky práce. Veškerá komunikace probíhá při propojení e-mailových schránek velice rychle a příležitosti stále přibývají. Navíc základní celková částka 0,- Kč za využívání služeb tohoto místa je skutečně více než dobrá.

 

1 komentář u “Webtrh.cz – místo střetu nabídky a poptávky”

  1. Webtrh.cz je velmi dobré místo, kde se dá opravdu snadno sehnat přivýdělek…
    Již nějakou dobu registruji do katalogů, a zákazníky mám převážně právě z webtrhu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..