SEO – Google

Google je nejpoužívanějším světovým vyhledávačem. Jeho popularita má logické odůvodnění. Google roboti, kteří rozhodují, zda daná stránka bude zobrazena výše, nebo níže jsou neustále aktualizovány a tento vyhledávač je tedy neustále přizpůsobován novým potřebám. Například bere ohled i na sociální sítě, jako Facebook, či Twitter.

Výhody Googlu můžete využít i ve váš prospěch. Tento vyhledávač nic neskrývá, a proto můžete své internetové stránky přizpůsobit jeho nárokům. To je bezesporu velkou výhodou, protože konkurence je často velmi tajemná a copywriter neví, jak daný článek upravit.

V dnešní době se všechny texty píší speciálně pro Google. Je to samozřejmě tím, že u něj víme, jak daný článek napsat, aby byl dobře vyhodnocen. Navíc tento vyhledávač je velmi populární a často využívaný.

Pro ty, kteří chtějí ovládat SEO Googlu do posledního detailu je tady Google SEO Starter Guide. Je to brožura, jež vás od začátku provede problematikou SEO. Tento titul můžu jen doporučit, obsahuje základ, který by měl znát každý, kdo píše na internet.

Ve výše zmíněné brožuře se dozvíte (zopakujete si) základy, ale navážete na ně i složitější tématikou. Například si přečtete, že každá strana musí mít originální titulek, jenž vystihuje její obsah. Čím přesnější a kratší, tím lepší.

Také si dozvíte o základech URL. Při tvorbě úspěšného webu by měla každá strana mít vlastní URL adresu, která vystihne obsah stránky.

V Google SEO Starter Guide si přečtete, jak psát web pro vyhledávač Google. Malým problémem je vývoj. V brožuře není všechno, navíc se vše neustále vyvíjí. Například dnes má na SOE vliv i Facebook a Twitter.

I když jsou dnes další novinky z SEO světa, Google SEO Starter Guide je dobrým základem, na který budete stavět. SEO rozhodně nepodceňuje a zkuste ho využít ve váš prospěch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..