Získejte kryptoměny zdarma

Velké markety s kryptoměnama, často dávají zdarma všelijaké kryptoměny. A jednou z takovýchto marketu je třeba Coinbase, která za dokončení snadných kvízů, odešle na váš účet od 3$ až po 10$. Typy kvízů o kryptoměny se v průběhu měsíců mění – některé přibydou, některé jsou již rozebrané. I přesto se ale jedná o celkem slušnou částku, kterou lze mít v kryptoměnách zdarma.


Coinbase je americká společnost, která umožňuje snadný nákup a prodej kryptoměn. Coinbase byl založen během roku 2012 a v polovině roku 2021 měl více než 56 miliónů uživatelů po celém světě. Pro svoji přehlednost a snandnost je oblíbený hlavně nováčky ve světě kryptoměn – Coinbase totiž nabízí okamžitý a snadný přístup k nákupu kryptoměn, třeba pomocí platební karty.

Oproti ostatním marketum má Coinbase výhodu, že pro nákup můžete využít Vaši platební kartu a není nutné; tak čekat na bankovní převod, který může být dlouhý i několik dní. Pokud chcete nakoupit či odprodat nějaké kryptoměny, Coinbase je bezesporu jedna z TOP firem, u kterých toto lze provést.

Nákup probíhá velmi snadno:

  1. Je potřeba registrace
  2. Verifikace účtu pomocí fotografie (snadno přes webkameru)
  3. A poté vložit na svůj registrovaný účet peníze pomocí platební karty (ihned) či SEPA bankovního převodu v eurech (1-3 dny).

V případě že zvolíte nákup platební kartou, můžete kryptoměny takto kupovat už opravdu během pár minut.

Jak jsme psali výše, po registraci je možné přejít do sekce Learn and earn, kde již na Vás čekají kryptoměny zdarma. Stačí se jen proklikat kvízy, které zobrazí krátké video a poté je potřeba správně odpověďět (pokusy na správnou odpověď nejsou omezeny).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..