Demo účty

Mnoho lidí by chtělo vyzkoušet trading, neboli obchodování na burze. Ovšem tohoto kroku se velmi bojí. Málokdo by chtěl riskovat svoje těžce vydělané peníze s vědomím, že o dané branži téměř nic neví.

Dnes existuje řešení i pro tyto lidi. Mnoho platforem nabízí demo účty, ve kterých se budete pohybovat v trzích a přitom nebudete riskovat žádné peníze. Je tedy logické, že tímto způsobem nic nevyděláte. Je to ovšem dobrý způsob, jak si trading vyzkoušet na vlastní kůži.

„V nejhorším případě“ vám to dá jen zkušenost a tomuto odvětví se již vyhnete. Avšak každá zkušenost je dobrá a člověk by měl vyzkoušet naprosto vše. Navíc je to naprosto zadarmo.

Jestli tedy chcete získat novou zkušenost, vyzkoušejte demo účet. Jeho registrace vám zabere pár minut a ovládání je jednoduché. Navíc většinou obsahuje nápovědu, která vás povede.

Kdyby se vám tato činnost zalíbila, můžete se jí věnovat více a mohl by se z vás stát úspěšný trader. Je nutné si uvědomit, že to je opravdu možné. V Americe se této činnosti věnují téměř všichni. Berou ji jako dobrý přivýdělek, který činní u průměrného Američana, jenž dělá trading společně s jinou prací 10.000 USD ročně.

Myslím si, že je velký rozdíl v tom, jestli budete, nebo nebudete mít 10.000 ročně. Uvědomte si, že tyto peníze jsou nabízeny naprosto všem.

Demo účty slouží hlavně začínajícím traderům, kteří to s tradingem myslí vážně. Díky nim si mohou nanečisto ověřit jejich obchodní plán a chování trhu. Je to opravdu velmi šikovný program.

Pokud se do něj zaregistrujete, dostane určitou fiktivní částku (v USD). S ní se budete pohybovat na reálných trzích. Jejich hodnota je tedy stejně aktualizována, jako kdybyste obchodovali reálně. Jediný a velmi podstatný rozdíl tedy zůstává v penězích, jenž jsou v demo účtech pouze imaginární.

3 reakce na “Demo účty”

  1. Odkaz na nějaký takový systém by nebyl?

  2. http://www.tradersno1.com/cz/PRIHLASENI-NA-DEMO-UCET/PRIHLASENI-NA-DEMO-UCET.html

    http://www.plus500.cz/?gclid=CIO62v6inKcCFYgh3wodGC9cdw

    Tyto demo účty by měly být bezplatné. Pokud byste chěl jiné, stačí zadat do vyhledávače: „trading demo account“.
    Linky poslouží k prvnímu seznámení. Já osobně je nemám ověřené, a proto Vám v nich nemohu doporučit reálný obchod.

    Pokud byste chtěl lepší demo účet, případně reálný účet, vyplatila by se Vám investice do některého programu, jež by Vám vyhovoval. Po zadání výše zmíněných klíčových slov najdete, co potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..