Proč při podnikání zainventovat do úsporného vozu?

V dnešní době šetří nejenom rodiny s dětmi, ale i někteří malí živnostníci, kteří se živí nejenom online podnikáním, ale také stavbařskými, truhlářskými, zámečnickými, apod. pracemi. Proto mě udivuje, že mnoho z nich nezainvestovává do úsporných firemních vozů, které šetří benzínem, či naftou.

Nejenom zahraniční vozy, ale i Škoda má úsporná auta, která jsou pro podnikatele jako dělaná. Pro příklad mohu zmínit Škodu Roomster, či Praktik, který vychází z původního konceptu Roomstera, akorát mu chybí zadní sedadla a tím se mu zvětšil prostor pro potřebné nářadí a převážení delších materiálů. Když vezmeme v potaz, že například Škoda Roomster GreenLine stojí maximálně o 150 000,-Kč více, než běžný model, ale spotřebovává pouhých 4,2 l paliva na 100 km, tak je nám jasné, že zakoupením takového vozu vyděláte! Takováto investice se vám rychle vrátí zpět a ještě jako bonus dostanete jedinečnou výbavu, a to se vyplatí! Emise u takovéhoto auta jsou 109 g/km, takže můžete počítat i s nižším povinným ručením. Jak vidíte, tak uspoříte na hodně místech a počáteční investice vozu, se vám rychle vrátí.

Abyste neřekli, že jsem jenom zaujatý Škodovkář, tak zmíním podobné vozy, které sedí svými proporcemi k Roomsteru. Těmito vozy jsou Ford Fusion, Opel Meriva, Hyundai Matrix, Citroën C3 Picasso a Kia Venga.

Buďte rozumní a chraňte svoje investice! Není nic jednoduššího než vzít kalkulačku a spočítat si, kolik za měsíc najezdím, či najezdí, se služebním autem kilometrů. Kolik vás vyjde tato spotřeba za měsíc a zauvažovat, jestli by to opravdu nechtělo změnu! Na Škodu Praktik se můžete poptat například v autosalónu Sežev Reko, a.s. v Třešti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..