Kvalitní manažer dokáže zvednout společnost, špatný ji zase potopit

Když vybíráte zaměstnance, je dobré obsadit také místo manažera. K čemu je dobrý manažer? Proč bych ho měl ve firmě mít? To si hned řekneme. Věřte mi, když říkám, že je to poměrně důležitá pozice, která může opravdu hnout s vaší firmou!

Manažer je obecně osoba, která nabádá lidi k lepším výsledkům a zodpovídá za širokou škálu věcí od marketingu počínaje po nákup tiskáren konče. Takto všestranného manažera je vzácnost najít, a proto opravdu kvalitní plaťte zlatem a ty ostatní nakopejte vy víte kam.

Dobrý manažer má hlavně za úkol všímat si drobných detailů, při kterých odcházejí z vaší firmy peníze. Ano, řeknete si, že nějaká stovka vás nezabije, ovšem ona uniká nějaká stovka támhle, nějaká tam a když je jich moc, pak dají dohromady opravdu slušný balík, který se vám jistě nebude líbit. Ať už je to investice do plastových oken, nového topení, či zakoupení úspornější tiskárny, na toto všechno byste měli mít jednoho člověka, který bude podrobně sledovat dění ve firmě a bude přesně vědět i o sebemenších částkách, které vám budou z firmy utíkat a snažit se vymyslet postup, jak takovýmto únikům zabránit jak v podobě celku, tak i konkrétních případů.

Reklama je v dnešní době velice důležitá, a proto by měl mít také všeobecný přehled o dění na trhu reklam a měl by být schopen vytvořit takovou reklamní kampaň, která si na sebe vydělá, nebo alespoň pokryje náklady na svojí tvorbu.

Takovýto zaměstnanec je spásou každého podniku, a proto ho pečlivě hledejte. Na trhu jich je jen hrstka a je to opravdová rarita!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..