Internetová brigáda I.

Každý hledá způsob, jak si co nejrychleji a nejjednodušeji vydělat peníze. V současné době jsou velmi zajímavé on-line příležitosti. Pokud si chcete i vy vydělávat z domu, tak čtěte následující doporučení.

V první řadě potřebujete počítač a připojení k internetu. Na většinu nabízených prací vám postačí téměř jakékoliv pc s kancelářským balíkem (MS Office). Pokud splňujete tuto základní podmínku, tak se můžete pustit do samotného vyhledávání brigád.

Klikačky
Velmi populárním přivýdělkem jsou klikačky. Jedná se o stránky, které vám zobrazí několik linků. Pokud na daný link kliknete a zobrazenou stránku necháte otevřenou po dobu několika vteřin, tak se vám přičtou body, případně rovnou peníze. Za každé kliknutí získáte velmi málo, navíc počet kliknutí je omezen. Na jedné takové doméně uděláte maximálně korunu, dvě za den. Jedná se tedy o směšné částky. Navíc požádat o vyplacení můžete až po dosažení určitého počtu bodů – peněz.

Pokud by vás tento způsob přivýdělku oslovil, využijte podpůrné programy. Jejich cílem je přilákání lidí. Když někomu dáte systémem vygenerovaný odkaz a daná osoba se přes něj registruje a začne klikat, tak získáte body za registraci i za každé kliknutí. Navíc vy budete vydělávat až do páté generace (zisk budete mít i z lidí, kteří dostali speciální link od zákazníků, které jste přivedli vy).

Navíc nikdy nemáte jistotu, že vám daná firma zaplatí. Často se stává, že stránka zkrachuje mnohem dříve, než dojde k prvnímu vyplacení. Jedná se tedy o velmi riskantní způsob, který může stát hodně peněz.

Vydělávat na klikačkách lze, ale spíše tím, že na ně budete odkazovat pod vlastním linek. Nově registrovaní lidé vám budou vydělávat a vy nekliknete na jedinou reklamu. Aby byl tento plán úspěšný, tak musíte založit internetové stránky, kde bude přesný plán, jak na klikačkách vydělat. Mělo by se jednat o reklamu na klikačky, v níž budou vaše unikátní linky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..