Obchodování na mikro účtech II.

V minulém článku jsme vás informovali o možnosti obchodování na mikro účtech. Jedná se zcela určitě o zajímavou volbu, která dává jedinečnou příležitost a to naprosto všem.

Čeští brokeři říkají, že na mikro účtech nevyděláte, a proto tuto možnost ani nenabízí. Je pravda, že obchodováním mikro lotů z vás milionáře neudělá, ale na druhou stranu nepřijdete o mnoho peněz. Obchodování si vyzkoušíte přímo s reálnými penězi a v případě kladného pocitu rovnou přejdete na obchodování větších pozic.

Jak již bylo zmíněno, čeští brokeři mikro účty odsuzují. Je tedy logické, že je ani nenabízejí. Na založení mikro účtu musíte do zahraničí. Opět je tady argument nutnosti angličtiny. Ano, je to značná výhoda, ale dá se to zvládnout i bez ní. Existují česká fóra, na kterých naleznete vše potřebné. Bohatě vám i postačí jakýkoliv internetový slovník.

Já osobně mohu doporučit Hot Forex. Na mikro účet je tato společnost ideální. Navíc své zákazníky lákají i 50 procentním bonusem na vklad. Pokud si na obchodní účet pošlete 100 dolarů, dostanete 50 dolarů (minimální vklad i výběr je 5 dolarů a ze strany brokera je vše bez poplatku). Ovšem abyste mohli bonus reálně vybrat musíte zobchodovat tolik lotů, kolik dostanete dolarů. Ve výše zmíněném případě by to bylo 50 lotů.

I když angličtinu ovládám, tak mám raději českou obchodní platformu. Záměrně jsem tedy vybíral zahraničního brokera, s kterým mohu obchodovat mikro loty na platformě mt4. Tato platforma je oblíbená po celém světě a je i v češtině. Peníze na obchodní účet jsem poslal přímo pomocí čísla karty a cvv, vše proběhlo bez poplatku, jak avizuje společnost.

Nechci tady dělat reklamu, určitě existuje mnoho dalších společností, které nabízejí tuto službu. Já na mikro účtech neobchoduji nejmenší obchody, na tom se opravdu vydělat nedá. Snažím se obchodovat komodity, jako je například zlato a ropa. U českých brokerů jsou tito instrumenty velmi oceněné, i malý rozdíl v ceně udělá poměrně velký zisk případně ztrátu, a proto je zajímavou volbou mikro účet, na kterém si můžete zisk / ztrátu na nejmenším pohybu přizpůsobit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..