Inzerce: Založte si dobrý základ pro svou budoucnost

Dobrý základ pro svou budoucnost započnete založením firmy. Podnikáním. Založení sro není nijak obtížné. Stačí si sednout k monitoru počítače a chvíli intenzivně klikat a zatrhávat kolonky. Už nemusíte běhat po úřadech a s poníženým výrazem prosit o razítko, o potvrzení. Internet dal všem možnost být ve středu pozornosti, i když sedí doma v papučích a s právě umytou hlavou. Založení sro je ten správný krok do Vaší, penězi a úspěchem necpané, budoucnosti. Zvolit si svůj osud můžeme každý sám. Žijeme přeci v kapitalismu, nikdo nám nediktuje, že musíme do zaměstnání. V kapitalismu se dá vydělávat i jinak. Zakládání sro nebylo nikdy jednodušší.

Pokud chcete své podnikání rozjet i v zahraničí, narazíte jistě na jazykovou bariéru. S kolemjdoucím se domluvíte bez problémů posunky a občasnými výskoky. Ale pokuste se úředníkovi v cizí zemi vysvětlit v posuncích a výskocích, že Vaším problémem je převážně on a jeho zatrachtilá chuť podřizovat se hloupě složité legislativě tamního státu. Proto, namísto posunků, radši volte úřední překlady. Budete vystupovat korektně, úředník Vám dá pouze razítko a potvrzení a Vy můžete vyrazit do ulic překvapovat domorodce svým baletním umem při ptaní se na cestu pro zmrzlinu.

A nakonec se, po souboji s cizokrajným úředníkem, můžete pustit do založení offshore společnosti, která Vám dovolí expandovat i do jiných trhů, nežli těch domácích. Podnikání je riskantní. Vždy to všechno může spadnout jako balíček karet, ale to vzrušení z rizika, ta vůně stresu, ta neskonalá radost při úspěchu. Podnikání je sice rizikové, ale tolik, tolik slastné a opojné. I s offshore společností si podnikání užijete na maximum. Ať doma nebo v zahraničí, podnikání je radost. Jen v tom zahraničí si holt zaskáčete trochu víc nežli doma.

3 reakce na “Inzerce: Založte si dobrý základ pro svou budoucnost”

 1. Zajímalo by mne, zda-li máte nějaké reference na uvedené firmy poskytující registraci společností. Máte s tím osobní zkušenosti či můžete alespoň jmenovat firmy, které s pomocí těchto společností vznikly?

  Tato problematika by mne velmi zajímala, avšak jsem velmi podezřívavý ohledně společností na klíč a rád bych si ověřil uplatňované praktiky.

  Velmi bych ocenil nějaké bližší informace. Děkuji Vám.

 2. Ja osobne mam so slovenskespolocnosti.sk len tie najlepsie skusenosti, nielenze som si cez nich spolocnost zalozil, ale som si u nich objednal aj sluzbu virtualnej kancelarie, ktora mi pomohla pri ziskani novych klientov pri rozbiehani mojej firmy. Sam som sa presvedcil, ze prve na co sa klient pozera je to, odkial firma u ktorej si sluzby objedna pochadza. Keby som bol uviedol, ze moja firma sili v Breznici, doteraz nemam ani jedneho klienta, kedze som ale uviedol, ze moja firma sidli v Bratislave ponuky prichadzali same. Takze ja som im vdacny

 3. Dobrý deň p. Sebastián, obe spoločnosti tak companysolution.sk, ako aj slovenskespolocnosti.sk pôsobia na Slovenskom trhu už niekoľko rokov a neustále každý deň zakladajú nové spoločnosti a predávajú založené spoločnosti tzv. ready made, o ktoré budúci podnikatelia javia veľký záujem. Pre obe spoločnosti pracujú kvalifikovaní odborní pracovníci, fundovaní právnici a poradcovia, a preto ku každému klientovi pristupujú individuálne.
  Referencie sa neuvádzajú na stránkach z jednoduchého dôvodu, klienti si neprajú, aby ich obchodné názvy boli zverejňované, a anonymita klientov je pre obe spololočnosti samozrejmosťou.
  Bližšie informácie na tému registračné sídlo, zakladanie spoločnosti či offshore podnikanie sa dozviete na stránkach uvedených priamo v texte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..