Inzerce: Založte kapitálovou společnost snadno a rychle!

Chystáte se založit vlastní firmu? Pak Vás tedy čeká obíhání úřadů, vyřizování potřebné dokumentace, placení správních poplatků a zkrátka vyplňování jednoho nesmyslnějšího formuláře za druhým. To je ovšem pouze jedna z možností, kterou máte. Firmu dnes totiž můžete získat snadno a rychle. Ptáte se jak?

Jednoduše. Stačí si koupit hotovou ready-made společnost. Vyhnete se tak zbytečnému papírování, firma je připravená velmi rychle k provozu a často také ušetříte oproti tomu, kdybyste zakládali společnost s pomocí právní kanceláře. Koupit firmu na klíč můžete například na stránkách zalozeni-spolecnosti-online.cz. Celý proces založení, jehož součástí je vyplnění jednoho jednoduchého objednávkového formuláře, Vám zabere 15 minut. Čtete správně, k založení společnosti online potřebujete 15 minut! Čas strávený na úřadech se oproti tomu dá počítat v hodinách, nezřídka kdy v desítkách hodin. Založením společnosti online tak ušetří čas, ale věřte, že i spoustu nervů.

Pokud přemýšlíte nad typem Vaší společnosti, jistě jste již vážili klady a zápory akciových společností a společností s ručením omezeným. Patrně jste však neuvažovali nad tzv. evropskou společností (SE), která je další formou kapitálové společnosti, se kterou můžete podnikat. Chystáte-li se tedy expandovat i za hranice ČR, je pro Vás SE tím pravým typem kapitálové společnosti. Velkou výhodou je možnost snadného přesunutí sídla v rámci EU. Akcie na majitele, tzv. anonymní akcie, zas zajistí soukromí majitelům společnosti. Za zmínku jistě stojí i image, kterou SE v podnikatelském prostředí má. Založení evropské akciové společnosti je opět nejsnazší formou ready-made společnosti. Proces zakládání je totiž podobně zdlouhavý a komplikovaný jako u tuzemských forem podnikání. Založení evropské akciové společnosti na klíč je tak tou nejjednodušší cestou, jak začít podnikat na území EU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..