Vybíráme skladové prostory k pronájmu

Kdo se chystá skutečně podnikat, měl by své záměry domyslet i do toho nejmenšího detailu. Klidně až do výběru konkrétních skladových ploch. Na první pohled a bez hlubšího zamyšlení se může zdát, že se jedná o záležitost okrajovou. Při podrobnějším zkoumání však jistě každý přijde na minimálně několik důvodů, proč je lokalizace, ale i kvalita skladových prostor pro úspěšné podnikání tak důležitá.

Skladové prostory a haly v nabídce Cushman & Wakefield

A právě proto představíme nové webové stránky přední světové společnosti, která se zabývá pronájmem a výstavbou průmyslových nemovitostí. Jedná se o webové stránky společnosti Cushman & Wakefield, kde si může každý zájemce vybrat skladové prostory z nabídky této společnosti přesně podle svých potřeb. A jaké že jsou výhody nového webu?

Tak předně přehlednost. Orientace v nabídce skladů je naprosto intuitivní. Hledat můžete buď pomocí mapy, kde jsou označeny pozice všech skladových prostor v nabídce. Anebo můžete nabídku skladů jednoduše filtrovat pomocí základních kritérií, jako jsou lokalita nemovitosti, její typ, podle toho, zda jde o prodej či pronájem skladu, a v neposlední řadě také podle minimální plochy.

Hlavní kritérium pro výběr skladu?

Nedá se říct, že ostatní kritéria by byla bagatelní, ale toto kritérium je opravdu nejzásadnějším. Je jím lokalita skladu. Jistě nám dá každý zapravdu, pokud budeme tvrdit, že pro firmu sídlící třeba v Ostravě, je daleko lepší sklad v Ostravě, než skladové prostory až někde kolem Chebu. Případ možná poněkud extrémní, ale sdělení je jasné. Sklad je zkrátka třeba vybírat hlavně s ohledem na lokalitu podnikání. V tomto ohledu velmi dobře poslouží výše zmíněné webové stránky společnosti Cushman & Wakefield, které umožňují jak filtrování skladových prostor podle lokalit, tak jejich pohodlné hledání přímo na mapě. Z několika nejlépe položených skladů už pak pouze zbývá vybrat ten nejlepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..