VNET a.s. – moderní datové centrum

Společnost VNET a.s. provozuje webové stránky www.dcdigitalis.sk, která vám toho mohou nabídnout opravdu hodně. Pokud pro svůj online projekt hledáte ideální podmínky a serverové zázemí, společnost VNET a.s. je přesně tou správnou volbou. Nabízí nejmodernější světové technologie, ekologický přístup, plochu pro servery o rozloze 1000m2, který obsahuje 4 zcela nezávislé optické trasy. Dále stojí za zmínku výkon 20 kW na jeden rack ve standardu TIER3. Jako třešnička na dortu je neustálá podpora, která je pro vás k dispozici 24 hodin denně, 4 dny v týdnu a 365 dní v roce.

Společnost nabízí jak pronájem plochy, tak i pronájem racku nebo rovnou i umístění serveru s následnou správou vašeho zařízení. Na výběr máte dva servery – dedikovaný a virtuální server. Dále jsou zde doplňkové služby, které zákazníci velice často využívají.

Pokud hledáte výhodný rackhousing, rozhodně jste narazili na toho pravého poskytovatele. Společnost VNET a.s. velice ráda umístí váš rack ve své serverovně a zajistí jeho bezproblémový chod. Rozhodně se vy samotní nebudete o nic starat – vše bude v rukách odborníků.

Jestliže nemáte vlastní rack nebo server, který můžete do serverovny tohoto poskytovatele umístit, není problém si pronajmout vlastní dedikovaný server, který má řadu výhod. Mezi ty největší patří garantovaná dostupnost 99,993%, dvě větve energetického napájení, ale také neomezený traffic SIX, nepřetržitý monitoring a hlavně vynikající cena za měsíční pronájem.

V dnešní době je lepší nechat tyto IT a technické věci přímo odborníkům, kteří se touto problematikou denně zabývají a raději se soustředit na vlastní podnikání. VNET a.s. zajistí plynulý chod vašeho serveru nebo umístění racku v jejich serverovně a vše bude doslova šlapat jako hodinky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..