Virtuální sídlo pro vaše podnikání

Hledáte virtuální sídlo pro vaše podnikání? Nechcete si pronajímat nebo kupovat zbytečně prostory, které nebudete reálně využívat a utrácet tak několik desítek tisíc měsíčně? Právě pro vás je zde služba www.MojeSidlo.sk která zajistí vaše virtuální prostory s kompletní podporou pro vaše podnikání.

Na webu www.MojeSidlo.sk se dozvíte všechny doplňující informace, které pro úspěšné založení virtuálního sídla vaši společnosti potřebujete. Samozřejmostí je také zajištění kompletního servisu od registrace sídla na všechny potřebné úřady, označení poštovní schránky s názvem vaši společnosti, ale také úschovnu zásilek a jejich přeposílání.

Na výběr je několik balíčků, které mají různé výhody a přednosti. Na webu je všechno detailně zpracované a přehledně vidíte, co po objednání balíčku můžete mít. Při zvolení doplňkových služeb můžete mít například skenování dopisů, SMS notifikace o nově přijaté poště, přeposílání pošty v určitém intervalu jak do ČR, tak i mimo ČR a SK.

Co je to vlastně virtuální sídlo? Jedná se o sídlo vaši společnosti, kde přijímáte korespondenci, máte všechno podle potřeby a podle náležitosti označené – budova se tedy navenek tváří jako vaše oficiální sídlo.

Většina podnikatelů pracuje po celém světě, ale potřebuje mít jednu adresu, kde bude přijímat dopisy a veškeré věci, které mu do firmy přicházejí. Tuto možnost můžete mít díky virtuální kanceláři, kterou zajišťuje www.MojeSidlo.sk – stačí si vybrat nějaký z cenových balíčků a začít podnikat naplno.

K dispozici je i jedna meetingová místnost, ve které můžete pořádat porady nebo obchodní schůzky s klienty. Všechno je právně ošetřené a samozřejmě v pořádku. S www.MojeSidlo.sk se vám žádný problém stát rozhodně nemůže. Uvidíte a sami budete spokojeni. Více informací zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..