Není hosting jako hosting!

Vlastní webové stránky má dnes snad každá sebemenší firma i kdejaký živnostník a jsou už skoro standard. Každé firmě i každému živnostníkovi jde samozřejmě předně o to, aby se stránky zákazníkům zobrazovaly. K tomu stačí i průměrný hosting. To je dnes ovšem velmi málo. Zaujmout zákazníka bývá mnohdy velmi obtížné, a je proto třeba nějak upoutat jeho pozornost, přinést mu nevšední zážitek. Webové prezentace řady firem se tak hýbou, jsou interaktivní, zkrátka zákazníka vtáhnou. Některé firmy zas vyčlení novému produktu vlastní web, aby byla jeho prezentace jaksi odlišená. Tento web ovšem chtějí mít navíc na stejném webhostingu a nejlépe v rámci jedné ceny. Když se k tomu připočtou ještě odlišné nároky na výkon a na prostor, je každému jasné, že žádný univerzální hosting nemůže existovat. Drobnému podnikateli stačí jednoduchá prezentace, velká společnost zas častěji sáhne po komplexnějším řešení.

Tohle vše ví i ve společnosti Active24, která se zabývá mimo jiné poskytováním webhostigových služeb. V jejich nabídce tedy naleznete hostingy různých parametrů. Balíček Basic obsahuje 1GB prostoru pro 1 doménu a funkce, které postačují pro základní webové prezentace. Tomu odpovídá také příznivá cena. Jste-li ovšem trochu náročnější zákazník, který očekává od své webové prezentace něco víc, jsou zde pro Vás připraveny balíčky Komplet, Home a Business. Každý z balíčků má pak svá specifika. V balíčku Komplet se tak například dá hostovat 1 doména, v balíčku Business pak až 10 domén. A to je pouze jeden z rozdílů, kterým je tyto balíčky odlišují.

Nevyberete-li si z předpřipravených balíčků, můžete si dokonce sestavit webhosting na míru. To je velmi výhodné, neboť si jednoduše navolíte to, co skutečně používáte, a za to budete také platit. Takovou možnost už nabízí jen málo webhostingových společností, které Vám raději prodají prostor, domény či služby, které vlastně ani nepotřebujete. A takovým je lepší se vyhnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..